دکتر میر عماد تابنده

مدیر  و هماهنگ کننده
m.tabandeh@justice4lgbt.com

دکتر میرعماد تابنده متولد اصفهان و یک همجنسگراست. او مدرک دکترای خود را در رشته زیست فناوری میکروبی از دانشگاه شهید بهشتی تهران دریافت کرده است. او که حالا ساکن زوریخ است، در دانشگاه مطالعات ژنتیکی زوریخ صاحب کرسی است. او از اعضای موسس سازمان عدالت برای دگرباشان است و از سال ۲۰۱۵ مدیریت سازمان و هماهنگی آن را بر عهده داشته است.

—————————————————— 

سودابه معین‌پور

مدیر بخش ارتباطات فراسازمانی
s.moinpoor@justice4lgbt.com

سودابه متولد تهران و بزرگ شده هامبورگ است. او همجنسگراست. سودابه از اوایل سال ۲۰۱۸ به جمع اعضای سازمان عدالت برای دگرباشان پیوست و از ابتدا تنها دلیل همکاری خود را دفاع از حقوق رنگین کمانی های قربانی و آنهایی که صداهایشان خفه شده است اعلام کرد. سودابه تلاش خواهد کرد که با ایجاد هماهنگی و ارتباط فراسازمانی شبکه ای در راستای اجرای عدالت برای دگرباشان ایجاد کند.

—————————————————— 

آناهیتا لاهیجانی

حقوق دان و مدیر بخش اسناد و ارزیابی
a.lahijani@justice4lgbt.com

آناهیتا متولد لاهیجان و یک همجنسگراست. او فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه شیراز است و هم اکنون در دانشگاه دالهاوزی کانادا مشغول اتمام دکترای خود است. آناهیتا از سال ۲۰۱۷ مسئولیت بخش اسناد و ارزیابی سازمان عدالت برای دگرباشان را بر عهده گرفته است.

—————————————————— 

شروین شفیعی

گزارشگر و مدیر بخش تحقیقات میدانی
sh.shafiei@justice4lgbt.com

شروین شفیعی متولد ساوه و یک ترنسجندر زن به مرد است. شروین در یکی از بحرانی ترین سال های زندگی اش به جمع سازمان عدالت برای دگرباشان پیوست. او زمانی که در ترکیه پناهجو بود متوجه شد که باید با سرطان نیز دست و پنجه نرم کند و به اصرار خانواده اش به ایران بازگشت اما در همان زمان با حجمی از فشارها و رفتارهای سواستفاده گر از طرف خانم شادی امین مواجه شد و تصمیم گرفت که مبارزه با این بی عدالتی ها را نیز در کنار مبارزه برای چیره شدن بر سرطانش انجام دهد.

—————————————————— 

فاطمه نویدی

مدیر بخش اینترنت و شبکه های اجتماعی
f.navidi@justice4lgbt.com

فاطمه متولد اهواز و یک دوجنسگراست. فاطمه از اواخر سال ۲۰۱۷ به جمع اعضای سازمان عدالت برای دگرباشان پیوست. خانم نویدی مدرک کارشناسی ارشد خود در علوم کامپیوتر را از دانشگاه شهید چمران اهواز دریافت کرده و همکاری او با سازمان قدمی موثر در ایجاد امنیت دیجیتال جامعه اقلیت های جنسی ایران و ایجاد فضای امن نقد و گفتگوست. او حالا مقیم کشور آلمان است.

—————————————————— 

ساناز زندی

گزارشگر و مدیر بخش تدوین و ویرایش
s.zandi@justice4lgbt.com

ساناز زندی متولد اراک  و یک همجنسگراست. او هم اکنون مشغول تحصیل در رشته روزنامه نگاری در یکی از دانشگاه‌های ایران است. او یکی از اعضای موسس سازمان عدالت برای دگرباشان است و از سال ۲۰۱۵ مسئولیت گردآوری اطلاعات و ویراستاری مطالب را به عهده داشته است.