تلویزیون رژیم اسلامی: درخواست کمک مالی شادی امین از سفارت ایران در آلمان

خبر

اخیرا تلویزیون رژیم اسلامی با انتشار گزارشی بی‌سابقه خبر داده که سهیلا امین‌ترابی (شادی امین سابق) در دهه نود میلادی با مراجعه به یکی از کنسولگری‌های ایران در آلمان، به رژیم جمهوری اسلامی پیشنهاد داده در ازای دریافت مستمر کمک مالی، از به اصطلاح فعالیت‌های سیاسی علیه رژیم دست بردارد.

اما در صورت درست بودن این گزارش، حتی حکومت اسلامی هم آنچه سهیلا امین‌ترابی فعالیت سیاسی می‌نامد را را قابل ندانسته‌ است. در این گزارش (لینک اصل گزارش از وب سایت حکومتی آپارات) همینطور بخشی از کتاب مرحوم محمد نوری (خواننده ایرانی) بازگو شده که در آن آقای نوری ادعا کرده که پولش توسط شادی امین بالا کشیده شده است.

—————————————————————————————————————-

عدالت برای دگرباشان مسیولیت محتوای بازنشر شده را بر عهده ندارد.

خبر
چرا استفاده از واژه “دگرباش” و مشتقات آن نادرست است؟ شادی امین

مطلب پیش رو نوشته یکی از بهترین و پرکارترین فعالین حقوق بشر و کسی که همتایی ندارد، شادی امین، است که نقدی درباره استفاده از واژه غریب و نامانوس و مستهجن “دگرباش” و مشتقات فرعی و غصبی آن همچون “دگرباش جنسی” است. این حضرت والا در بخشی از این نقد …

خبر
دستگیری رضوانه محمدی و بی مسیولیتی شش رنگ و عدالت برای ایران

رضوانه محمدی، فعال جوان حقوق زنان، در کنار دو فعال دیگر در تهران دستگیر شده است. از درخت صدا در آمد اما از سهیلا امین ترابی (شادی امین سابق) و شادی صدر هیچ صدایی نیامد. چرا؟

خبر
بیزنس به نام قربانیان اعدام

نمایش اخیر باند تبهکار عدالت برای ایران‌ یا به اختصار عبا (شادی صدر، شادی امین و رها بحرینی)  به خودی خود آخرین ضربه را به این مثلث پول دوست عوامفریب زد. بهترین گواه هم پست آخر سهیلا امین ترابی ( شادی امین سابق) است.