خانم شادی امین، برای درآمد بیشتر “امامزاده” راه‌اندازی کنید

شادی امین

این بنر یکی از برنامه‌هایی است که سهیلا امین ترابی (شادی امین سابق) قرار است برگزار کند. قرار است درباره جزوه جنسیت ایکسش سخنرانی کند و یکی از فیلمهایش را نشان ملت بدهد. جالب اینجاست که آنطور که خودش در ابتدای جزوه جنسیت ایکس نوشته هم برای نوشتن آن کتاب پول و حقوق هنگفتی از یک نهاد اروپایی دریافت کرده و هم برای درست کردن آن فیلم بی سر و ته آماتوری. اما از آنجا که این خانم، به معنای مطلق کلمه، حقوق بشر را به یک بیزنس تبدیل کرده، ظاهرا نمی تواند جلوی خودش را بگیرد و دست به بلیط فروشی برای برنامه‌ای زده که در عمل باید مجانی باشد. پا را از این هم فراتر گذاشته و از پناهنده و پناهجو هم پول ورودیه خواسته. خودتان بنر را ببینید:

ورودی ۷ یورو- برای پناهنده‌ها ۴ یورو
ورودی ۷ یورو- برای پناهنده‌ها ۴ یورو

این خانم آنقدر بی دانش و دندان‌گرد است که هنوز نفهمیده بلیط فروشی و کسب در آمد از مراسم معارفه و معرفی کتاب و فیلم، اگر آنطور که خودش می‌گوید در راستای افزایش سطح آگاهی و در راستای ارتقا سطح حقوق بشر و حقوق اقلیت‌های جنسی است، اقدامی نامتعارف، عجیب و مصداق عینی همان‌چیزی است که ماه‌هاست فریاد می زنیم: مجموعه شش رنگ و عدالت برای ایران، حقوق بشر را به یک بیزنس تمام عیار تبدیل کرده است که از همه اقداماتش تنها یک هدف دارد و آن کسب درآمد برای خانم‌ها سهیلا امین ترابی و شادی صدر است. وقاحت و بی‌شرمی تا کجا که روی یک قران و دوزار پناهندگان هم حساب کردید و به خیال خامتان، منت هم سرشان می‌گذارید که بهشان تخفیف می‌دهید؟

در راستای همین بیزنس حقوق بشری است که خانم ها در لندن ۴ شرکت تجاری ثبت کرده بودند و بیزنس بساز و بفروشیشان در شهر آکسفوردشایر انگلستان را از محل در آمد بیزنس حقوق بشرشان راه انداخته بودند. شرم بر شما باد که از رفیق‌دوست، رفسنجانی، بابک زنجانی و آقا مصطفی خامنه‌ای هم دندان گرد تر و کلاه بردارتر هستید.

خودتان را راحت کنید و شش رنگ و عدالت برای ایرانتان را به  “امامزاده دو شادی‌‌‌” تغییر نام بدهید تا مردم با مراجعه به محل امامزاده، یک اسکناس نذر و لوله کنند و داخل بفرستند.


نام و هویت فرستنده نزد عدالت برای دگرباشان محفوظ است.