نامه دریافتی: جمهوری اسلامی، گزارش سازمان عدالت برای ایران را تایید کرد

گزارش مردمی

چند ماه پس از آنکه، مادر و وکیل آتنا فرقدانی، کاریکاتوریست زندانی در سیاهچال های رژیم اسلامی، گزارش های سازمان شادی صدر و سهیلا امین ترابی مبنی بر انجام تست بکارت بر  آتنا در زندان را تکذیب کردند و آن را پروژه رژیم ضدزن جمهوری اسلامی علیه آتنا فرقدانی، برای گمراه کردن افکار عمومی از اصل ماجرای دستگیری آتنا و نیز سرمایه گذاری بر ذهن سنتی بخش گسترده ای از جامعه ایران، عنوان کردند، حرف مادر و وکیل آتنا اثبات شد.

در همان ماه های گذشته، سازمان عدالت برای ایران، سازمانی که سهیلا امین ترابی (شادی امین سابق) و شادی صدر به نام فعالیت های حقوق بشری برایش بودجه های چند صدهزار دلاری می گرفتند، طی گزارشی اعلام کرد که از آتنا فرقدانی در سیاهچال اوین تست بکارت شده است. بلافاصله بعد از این گزارش، مادر آتنا در گفتگوهای مفصل با رسانه های بین المللی، ضمن رد این ادعا، آن را پروژه تخریب آتنا فرقدانی قلمداد کرد و گفت عده ای در داخل و خارج از کشور، به نام فعالیت حقوق بشر، در عمل برای رژیم اسلامی کار می کنند و قصد تخریب مبارزان راستین حقوق بشر و آزادی بیان را دارند. شادی صدر و یار دستمال به دست اوباشش، شادی امین، به مادر این زندانی سیاسی هم رحم نکردند و با حملات مختلف، اقدام به اتهام زنی به مادر و وکیل آتنا هم کردند و از جمله شادی صدر در یک محفل خصوصی که من و دوست سابقم مریم حسینی خواه ( که همکار و همدست شادی ها شده) هم حضور داشت، مادر آتنا را صیغه یک آخوند خطاب کرد و در محافل عمومی هم به مادر آتنا اتهام همکاری با جمهوری اسلامی را زدند.

ذوق زدگی شادی صدر از تایید خبرش توسط رژیم آخوندی
ذوق زدگی شادی صدر از تایید خبرش توسط رژیم آخوندی

اما از آنجا که حقیقت هرگز پوشیده نمی ماند، دیروز سازمان عدالت برای ایران، بیانیه داده و با ذوق زدگی اعلام کرده که جمهوری اسلامی هم تایید کرده که از آتنا فرقدانی تست بکارت گرفته! خانم ها ما به کدام ساز شما برقصیم؟ چطور می شود یک روز هر آنچه از دهان رژیم آخوندی بیرون می آید کلک و دروغ و حقه بازی است و هر زمان که لازم باشد گزارش های جمهوری اسلامی همانند خبر تست بکارت آتنا، قابل استناد می شود. چقدر جالب که جمهوری اسلامی، حکومت علی خامنه ای و همدستانش، گزارش سازمان عدالت برای ایران را مبنی بر انجام تست بکارت از آتنا فرقدانی تایید کرد تا کلام مادر دردمند این زندانی سیاسی بر همگان اثبات شود! حقیقت یک جمله است، نه یک کلمه پیش و نه یک کلمه پس: کلاهتان را بالا بگذارید که جمهوری اسلامی گزارش سازمان دو نفره مسخره تان را تایید کرد. کلاهتان را بالا بگذارید که پرده از این پروژه افتاد و بر همگان ثابت شد تا شما یار رژیم در تخریب نام این زندانی سیاسی بوده اید. بر همگان هویدا شد که شما  برای گم کردن اصل موضوع دربند بودن این خبرنگار و کاریکاتوریست آزاده،‌ او و شجاعتش را در حد «تست بکارت» پایین آوردید! بار دیگر ثابت شد تا این هیاهوی شما هم همانند هیاهوهای دیگری که علیه سایرین، به اشکال مختلف ایجاد کرده اید، در جهت اهداف رژیم است. منتهی به خیال خام خودتان کلاه فعالیت رادیکال حقوق بشری بر آن گذاشته اید تا کسی متوجه همدستی شما با وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی نشود.

خانم شادی صدر، به راستی کبک تشریف دارید! سرتان در برف است و دم زشتتان را نمی بینید. ما یادمان نرفته همین وزارت اطلاعات بود که ده سال پیش مجوز سازمان «راهی» ات را صادر کرد و اجازه داد تا تنها نهادی باشی که از ارگان های بین المللی داخل ایران پول بگیری. یادمان نرفته همین وزارت اطلاعات بود که در جریان تظاهرات روز زن، وقتی همه را گرفت و به زندان انداخت، تو را و فقط تو را بعد از چند ساعت آزاد کرد. یادمان نرفته که در جریان انتخابات ۸۸ پشت سر هاشمی رفسنجانی نماز خواندی. یادمان نرفته یار غار فایزه خانم بودی (‌و هستی. راستی حالشان چطور است؟ چه گردنبد قشنگی از جواهری مظفریان به دخترت هدیه داد) یادمان نرفته درست وقتی که ندا و نداها، سهراب اعرابی ها  را کشتند،‌ شما خیلی امن و راحت از مرز هوایی بیرون آمدی. بیرون آمدی که همین کارها را بکنی! بیرون آمدی تا جمهوری اسلامی گزارش و بیانیه هایت را تایید بکند. دستت دیگر رو شده.

———-

نام و هویت فرستنده مقاله نزد عدالت برای دگرباشان محفوظ است.

گزارش مردمی
فرقه شادی پرستان؟

مجموعه اقدامات مثلث شادی امین، شادی صدر و رها بحرینی آنها  را به یک فرقه خطرناک شبیه کرده است.

گزارش مردمی
«شادی صدر از یک درویش چهل هزار دلار پول خواست تا کمکش کند»

نامه دریافتی: من قسمتی از حرف های شما را قبول دارم چون خودم از نزدیک شاهد بی شرفی این زن پولکی و ضد بشر و ضد ایرانی و ایرانیت، شادی صدر بودم.

گزارش مردمی
چه کسی را نباید به کنفرانس‌ها راه داد؟

نامه دریافتی: در طول چند روز گذشته، سهیلا امین ترابی ( شادی امین سابق )، شادی صدر و رها بحرینی، بسیجی وار و درست مانند گله سربازان گمنام امام زمان که برای ساکت کردن صداهای راستین، با هجوم به رسانه ها، مبادرت به جو سازی می کنند، رویه مشابه پیش …