گزارش دریافتی: درآمد شادی امین از نمایندگان مجلس انگلستان بیشتر است

گزارش مردمی

امروز داشتم خرابکاری‌های خانم شادی صدر و سهیلا امین ترابی (شادی امین سابق) را که توسط وب سایت خوب عدالت برای دگرباشان منتشر شده بود و به تازگی با آن آشنا شده بودم، مطالعه می کردم که متوجه تغییری در اعداد و ارقام شدم.  شرکت یک نفره شادی امین ( برای دیدن مدارک ثبت شرکت اینجا را کلیک کنید) که بعد از گزارش های سایت عدالت برای دگرباشان و برای رد گم کنی تغییر نام هم داد ( برای دیدن مدارک اینجا را کلیک کنید) در طول یک سال بیش از ۱۰۹ هزار  پوند ( نزدیک به ۱۵۰  هزار دلار آمریکا و ۳۵۰ هزار لیر ترکیه) از سپرده اش در بانک را خرج کرده است. ( برای مشاهده مدرک از وبسایت ثبت شرکت های انگلستان اینجا را کلیک کنید)

۱۰۹ هزار پوند در یک سال خرج چه شده؟
۱۰۹ هزار پوند در یک سال خرج چه شده

با توجه به اینکه تنها کارمند، عضو و در واقع صاحب این شرکت شادی امین ( با نام واقعی سهیلا امین ترابی) است، فعالیت های این شرکت مشخص نشده و حتی خانم ها هیچ کجا نامی از آن نمی آورند، معنای اولیه این گزارش مالی یعنی اینکه این پول، حقوق یک سال خانم امین ترابی بوده است.

با اندکی گشت و گذار بر روی اینترنت و مقایسه درآمد خانم امین با سرانه درآمد در کشور محل اقامتشان انگلستان، می توانید متوجه شوید که خانم فعال حقوق بشر، فعال حقوق همجنسگرایان و ترنس ها و پناهندگان، چه پول هنگفتی به جیب زده اند:

حقوق نخست وزیر کشور انگلیس ۱۴۰ هزار پوند است که تنها کمی بیش از مبلغی است که ظاهرا به جیب خانم امین رفته است و خنده

دار اینکه حقوق نمایندگان مجلس انگلستان ده ها هزار پوند از در امد یک سال خانم امین کمتر است ( در آمد نمایندگان مجلس حدود ۷۰ هزار پوند است)‌

گزارش مالی یک سال قبلتر، دارایی ۲۳۷ هزار پوند
گزارش مالی یک سال قبلتر، دارایی ۲۳۷ هزار پوند

ممکن است خانم امین ترابی، در پاسخ بگویند که این پول در جیب مبارک ایشان نرفته و خرج فعالیت های به اصطلاح بشر دوستانه شده است! پاسخ به ایشان بسیار بسیار ساده است:

اول- خانم امین ترابی محبت کنند و فهرستی از فعالیت هایی که زیر نام شرکتی که سابقا نامش عدالت عمل بود و بعد تغییر نام داد منتشر کنند ( شرح تغییر نام و دلایلش را از اینجا بخوانید) . دقیقا توضیح بدهند با ۱۰۹ هزار پوند چه کرده اند و ریز خرج ها را منتشر کنند تا شک و شبهه ها برطرف شود و به اصطلاح قال قضیه کنده شود.

دوم- خانم امین ترابی توضیح دهند چرا این شرکت یک نفره است؟ هیات مدیره و سازوکار های نظارتی در شرکتی با چنین درآمد بالایی چیست؟ چرا خانم شادی صدر پس از شکل گیری شرکت در مدارک قانونی استعفا دادند؟

سوم- در فعالیت های خانم صدر و خانم امین ترابی ( شادی امین سابق) نامی از این شرکت برده نمی شود و شرکت هایی که نامشان برده می شود در مدارک ثبت قانونی فاقد درآمد بوده اند، این همه عدم شفافیت مالی برای چیست؟  پشت پرده این فعالیت های به اصطلاح حقوق بشری چه می گذرد که کسی نباید بداند؟ وقتی یک شرکت گمنام به مدیریت فردی که حتی نام واقعیش را مخفی می کند ( شادی امین) در طول یک سال مبلغ هنگفتی را خرج می کند بدون آنکه حتی یک وب سایت ساده داشته باشد یا در هیچ یک از فعالیت های خانم ها نامی از آن برده بشود، آیا نباید به آن شک کرد؟

چهارم- سازمان های مردم نهاد در کشورهای اروپایی و آمریکا به شفافیت در عملکرد مالی مشهور و مجبور هستند. چطور است خانم ها می خواهند با این عدم شفافیت و سازوکار عجیب، عالم و آدم را بازخواست کنند؟ این خانم ها و به طور کلی فعالان حقوق بشر برای اینکه بتوانند قدرت مطلق را در بازخواست زورگویان و فاسدان قدرت داشته باشند، اول باید خودشان شفاف عمل کنند و کوچکترین نقطه ضعف عملکردی نداشته باشند. حالا خانم امین ترابی شما توضیح بدهید چطور می توانید رژیمی مانند جمهوری اسلامی که به مخفی کاری و فساد مشغول و مشهور است وادار به پاسخگویی کنید وقتی خودتان تا این حد فعالیت های مالی غیرشفاف و مشکوک دارید و به جای توضیح، درست مانند جمهوری اسلامی، سفسطه می کنید؟

پنجم- خانم امین آیا شرکت دیگر شما، عدالت برای همه، به دلیل همین عدم شفافیت های مالی و کلاهبرداری های مالیاتی اخیرا پلمپ شد (ماجرا را از اینجا بخوانید) ؟ شما اگر جای ما بودید نسبت به فردی با این عملکرد و پیشینه چه قضاوتی می کردید؟

آری خانم سهیلا امین ترابی، شما و خانم صدر با این عملکردتان، نام حقوق بشر و فعالان درست و راستین حقوق بشر را خراب کردید. هیچ سودی برای حقوق بشر نداشتید که هیچ، به نفع رژیم ما را هم خراب کردید.

واقعا در دنیایی که هزاران نفر ایرانی، مرد و زن و کودک، بی سر پناه از ایران رانده و از همه عالم مانده اند، هزاران پناهجو سرگردان حتی قادر نیستند هفته ای یک شب غذای گرم بخورند، ده ها پناهجوی دگرباش ایرانی در ترکیه زیر فشارهای عمدتا مالی خودکشی کردند، شما مبلغی برابر با حقوق نخست وزیر انگلیس را حیف و میل کنید و هر کس هم که از شما بپرسد چرا، به جز فحاشی، اتهام و سفسطه پاسخی ندارید. شرم بر شما.

الهه سروری

 

گزارش مردمی
فرقه شادی پرستان؟

مجموعه اقدامات مثلث شادی امین، شادی صدر و رها بحرینی آنها  را به یک فرقه خطرناک شبیه کرده است.

گزارش مردمی
«شادی صدر از یک درویش چهل هزار دلار پول خواست تا کمکش کند»

نامه دریافتی: من قسمتی از حرف های شما را قبول دارم چون خودم از نزدیک شاهد بی شرفی این زن پولکی و ضد بشر و ضد ایرانی و ایرانیت، شادی صدر بودم.

گزارش مردمی
چه کسی را نباید به کنفرانس‌ها راه داد؟

نامه دریافتی: در طول چند روز گذشته، سهیلا امین ترابی ( شادی امین سابق )، شادی صدر و رها بحرینی، بسیجی وار و درست مانند گله سربازان گمنام امام زمان که برای ساکت کردن صداهای راستین، با هجوم به رسانه ها، مبادرت به جو سازی می کنند، رویه مشابه پیش …