نامه دریافتی: کار کار خودتان است! شیوه های «زهرا خانمی»

گزارش مردمی

در حالی که ما هنوز منتظر هستیم تا خانم سهیلا امین ترابی (شادی امین سابق) و شادی صدر، به  انتقادها درباره عملکرد و پرسش های مالی مطرح شده پاسخی بدهند، به نظر می رسد خانم ها از هر طریقی که شده می خواهند از پاسخگویی طفره بروند. بعد از صدور بیانیه و نشانه رفتن انگشت اتهام به سمت رژیم و بی اثر بودن این شیوه، تهدید به دادگاهی کردن افراد کردند و وقتی آن ادعا هم تو خالی از آب در آمد، خانم ها به شیوه جدیدی دست زده اند، شیوه ای مشابه با شیوه های وزارت اطلاعات در بدنام کردن منتقدانش. شیوه صادق قطب زاده در اوایل انقلاب که برای تخریب زنان تظاهرکننده علیه حجاب، زنان شهرنویی را به رهبری زهرا خانم مشهور به میان تظاهر کنندگان می انداخت تا تظاهرات زنان علیه رژیم و سیاست هایش را تخریب کند.

حالا شادی امین یا سهیلا امین ترابی هم همین شیوه را در پیش گرفته است. خانم امین اخیرا در یک پست فیس بوکی مدعی شده است که فرد یا افرادی با ساختن فیس بوک های جعلی، به شایعه پراکنی علیه ایشان می پردازند. سهیلا خانم، پا را فراتر هم گذاشته و در اقدامی فرافکنانه یک نمونه از آنها را هم منتشر کرده است و مدعی شده صفحه فیس بوک نویسنده این پست جعلی است و حتی صفحه فیس بوک دیگری را که متعلق به صاحب اصلی تصاویر است منتشر کرده ( اینکه چطور و چگونه صاحب اصلی تصاویر کشف شده است هم بماند). پست فرد جعلی مزبور، آنقدر تخیلی و غیرواقعی است که بعید به نظر می رسد حتی اگر فرد یا افرادی قصد «تخریب» خانم امین را داشته باشند، به این شیوه ناشیانه دست بزنند. در این پست که خود خانم امین هم منتشر کرده آمده است:

” دوستان خوبم سلام
می خواستم برای شما درد دلی کنم.
من در ترکیه پناهنده می باشم. ایران را ترک گفتم چون گرایش جنسی ام در ایران مساله شد. به ترکیه آمدم به امید اینکه از من حمایت بشود و بتوانم در یک کشور ثالث اقامت پناهندگی بگیرم. با سازمان شش رنگ، متعلق به شادی امین یا سهیلا امین ترابی تماس گرفتم. به من گفته شده بود که آنها در کار همجنسگرایان جنسی می باشند و از دولت های خارجی پول می گیرند تا از ما حمایت کنند. وقتی سهیلا امین ترابی (شادی امین) به ترکیه آمد و به شهر دنیزلی رفت گفت که در آنجا کارگاه دارد و من را هم دعوت کرد تا آنجا بروم تا در کارگاه آموزشی شرکت کنم. از همان دقایق اول برای من رفتارش عجیب و غریب بود. مرتب به من دست می زد و به بهانه های مختلف با من شوخی های جنسی می کرد. جلوی بقیه بچه ها می گفت که زیبا تحصیلکرده است. می گفت از همه بهتر است. بعد از تمام شدن کارگاه آموزشی من را دعوت کرد که با او و دوستش به نام سولماز و دوست دیگرش به نام شادی که با او از انگلیس آمده بود برویم و شام بخوریم. شام که تمام شد به من گفت برای هماهنگی و محول کردن ریاست صفحه فیس بوک شش رنگ به اتاقش بروم. چشمتان روز بد نبیند. این خانم مبارز سیاسی و کمونیست سابق و رهبر و فعال حقوق بشر به زور من را وادار کرد که با او سکس کنم. من با سکس مشکلی ندارم ولی نه با هر کسی. او اصلا تایپ من نیست. به زور می گفت که در سکس بهترین است و اگر با او نخوابم شانسم را از دست می دهم. تا خواستم مقاومت کنم با زور از من لب گرفت و من در پرده ای از ترس و ناباوری به این کار تن دادم. کاشکی همینجا تمام می شد. انقدر وحشی بازی در می آورد با انگشت چنان در واژن من وارد شد که خونریزی شدیدی رخ داد. وقتی می گفتم خانم بس است فحاشی می کرد و می گفت باید کارش تمام شود و من از لزبین بودن حالیم نمی شود که نمی گذارم کار او تمام شود و گفت اگر به او ثابت شود که لزبین نیستم کار پناهندگیم را خراب می کند. ملحفه ها همه خونی بود. او در یک کاغذ سفید یک موادی پیچانده بود و دود می کرد. از خود بیخود شده بود. انقدر حواسش به من و هیچ چیز نبود که صدای آژير آتش هتل ناشی از دود مواد مخدر او هم میامد هم برایش مهم نبود. کارش که تمام شد گفت برو خسته ام می خواهم بخوابم. کلیتوریس من در اثر کشیده شدن ناخن شادی امین عفونت کرد، تب داشتم و بدون پول بیمارستان نرفتم. دو هفته عذاب کشیدم تا به خودم آمدم. او از ترسش من را از شش رنگ بیرون انداخت و تهدیدم می کرد. از آلمان و انگلیس تلفن می کرد که اگر صدایم در بیاید می گوید آدم رژیم هستم. اما من با کمک دوستانم مقاومت کردم. دست شادی امین رو شده است. من نمی دانم او از کجا پول میگیرد اما امیدوارم پولهایش قطع شود. شنیدم وضع بدی دارد. گول این فعالان حقوق بشر را به طور خاص او و شادی دیگر (به نام شادی صدر) را نخورید. اینها دکان باز کردند و می خواهند جیبشان را پر کنند. حقوق بشر و حقوق ما حالیشان نمی شود . تصویر او را به خاطر بسپارید. این زن خطرناکی می باشد. ”

فیس بوک تقلبی
فیس بوک تقلبی

 

فرد مزبور ظاهرا با تعدادی از فعالین هم در صفحه های علمی فیس بوک و از طریق تگ کردنشان در پست های مختلف تماس گرفته و ادعاهایش را تکرار کرده و طبیعی است که فعالین هم به او جواب داده باشند.

این سناریو اینطور به سرانجام می رسد که امروز خانم امین ترابی، علاوه بر متن فرد به قول خودشان تقلبی، این تفسیر را هم منتشر می کنند و کوشش کردند همه انتقادات مطرح شده علیه شان را با این داستان تخیلی مقایسه کنند و نتیجه گیری کنند:

” ابتذال شر…
مخاطبین این متن هم دوستان و هم دشمنانم هستند.
*********************
بیش از شش ماه است که حملات شدیدی در فضای مجازی علیه من به راه افتاده که متاسفانه به لحاظ وسعت و تداوم آن و همچنین شرّ نهان در تمام این حملات در جامعه ایرانی و در میان حملات صورت گرفته به یک فعال شناخته شده، کم نظیر و از جهاتی منحصر به‌فرد است.
همه ما می دانیم که طی سالهای اخیر فضای مجازی یکی از عرصه های یکه تازی ارتش سایبری امام زمان یا همان برادران فن‌آوری و تکنولوژی اطلاعات و اطلاعات سپاه بوده است؛ اما وقتی روش‌هایشان را مطابق تکنیک‌های پیش‌رفته به روز می‌کنند، چهره جنایت، پشت مونیتورها راحت‌تر پنهان می‌شود.
من از تمام دوستان بابت انتشار متن کثیفی که در زیر خواهند خواند، عذر می خواهم. می دانم بازتکثیر این کثافات شمشیری دولبه است. اما امروز پس از دیدن این پست که دوستی برایم فرستاده بود تا به فیس‌بوک ریپورتش کنم، حس کردم باید اینها را از تاریکی بیرون آورد. تمام موفقیت اینها در پنهان ماندنشان است. تمام پیروزی این ساختار سرکوب مبتنی بر باورهای اخلاقی ای است که مرز و میزان آن معلوم نیست. پیروزی آن‌ها در ایجاد ترس در فرد “قربانی” است که دائم نگران باشد “اگر دیگران بشنوند چه می گویند؟” برای همین می‌خواهم که شما، دوستان و همراهان سالیانم نیز بشنوید و بخوانید. دلم می خواهد اوج رذالت و بی‌شرمی این سناریونویسان اطلاعاتی و پیاده‌نظام‌شان را ببینید.
این نه بار اول نه بار آخرتان است که به فعالین و افرادی که علیه شما صف آرایی کرده اند، اتهام “اخلاقی” می زنید. فیس‌بوک و شبکه های مجازی دیگر هم، چون لجنزاری به شما امکان هجوپراکنی را می دهد. پیج‌های دروغینتان را بسازید و همدیگر را لایک کنید و برای هم کامنت بگذارید؛ دهها و صدها… و البته به تجربه شما این شیوه موفق بوده چون توانسته‌اید قربانیان را با توجه به باورهای اجتماعی و نگرانی‌های واقعی به سکوت بکشانید. اگراین شیوه موفق نبود، 37 سال به آن دست نمی‌زدید؛ به ویژه در حوزه تابوزده فعالیت من یعنی حوزه جنسیت و آزادی و برابری جنسیتی و به طور ویژه حقوق همجنسگرایان و فراجنسیتی‌ها، که زمینه کافی در جامعه عقب نگه داشته شده‌ای چون ایران را به شما می دهد تا فعال شناخته شده این عرصه را با اتهاماتی ازقبیل تجاوز، خشونت، پول‌شویی و… بی‌اعتبار کنید.
روند حقوقی پرونده در جریان است و سازنده و گردانندگان وب‌سایتی که به نام “عدالت برای ال جی بی تی” افترا و تخریب پیشه کرده و بیش از 40 مطلب علیه من و همکارانم را منتشر کردند، به پیشگاه قانون فراخوانده خواهند شد. اما گویا، به اشتباه، خیالشان راحت است که بدون برجای گذاشتن اثر انگشتی، مرتکب جرم شده، تخریب و افترا را در اذهان پخش می کنند و به گوشه تاریک خانه‌هایشان پناه می‌برند. ”

شیوه در پیش گرفته شده و تفسیر خانم امین از آن نشان می دهد که احتمالا کسی پشت این جریان و صفحه سازی های تلقبی نیست به جز خود سرکار خانم شادی امین! درست مانند شیوه های اوایل انقلاب گروه های انقلابی که خود خانم امین از اعضایش بودند. شیوه های زهرا خانم در به صف کردن مشتی معتاد و بدنام در میان تظاهر کنندگان علیه نظام تا ثابت کند همه افرادی که علیه نظام هستند معتادند. خانم سهیلا امین ترابی با استفاده از این داستان سرایی خیالی و تماس هایی که با فعالین گرفته شده، قصد تخریب افراد، تخریب کلیه انتقادها و تلاش هایی را که برای شفاف سازی درباره عملکردشان شده است را دارد. افسوس که دستشان رو شده! خانم امین، کار کار خود شماست. خانم امین می خواهید دل دوستان را به دست بیاورید تا سر کیسه را شل کنند و پول بدهند؟ از این حرفها گذشته سهیلا خانم.

——————

هویت نویسنده نزد عدالت برای دگرباشان محفوظ است.

 

گزارش مردمی
فرقه شادی پرستان؟

مجموعه اقدامات مثلث شادی امین، شادی صدر و رها بحرینی آنها  را به یک فرقه خطرناک شبیه کرده است.

گزارش مردمی
«شادی صدر از یک درویش چهل هزار دلار پول خواست تا کمکش کند»

نامه دریافتی: من قسمتی از حرف های شما را قبول دارم چون خودم از نزدیک شاهد بی شرفی این زن پولکی و ضد بشر و ضد ایرانی و ایرانیت، شادی صدر بودم.

گزارش مردمی
چه کسی را نباید به کنفرانس‌ها راه داد؟

نامه دریافتی: در طول چند روز گذشته، سهیلا امین ترابی ( شادی امین سابق )، شادی صدر و رها بحرینی، بسیجی وار و درست مانند گله سربازان گمنام امام زمان که برای ساکت کردن صداهای راستین، با هجوم به رسانه ها، مبادرت به جو سازی می کنند، رویه مشابه پیش …