گزارش دریافتی: ترنس‌ها قربانی تازه بقالی زهرا خانم شده‌ اند.

گزارش مردمی

از میان گزارش قربانیان در مورد سهیلا امین ترابی (شادی امین سابق) میتوانم گزارشگر زنی را که در ترکیه با این سهیلا بوده و مصاحبه کرده است را تائید کنم. زیرا این شیوه را سهیلا که معروف به “زهرا خانم اقلیت” است از همان سالهای ورودش به آلمان داشته است. سر گردنه بگیری، اختلاس و اتهام ” همکاری با ایران” را به دیگران زدن.. همسر او معروف به “حسن اصفهونی” است.

shadi_geryeh
سهیلا امین ترابی (شادی امین سابق) بعد از گریه های طولانی اش

در مورد جنسیت ایکس سهیلا باید گفت که در ابتداء ورود یعنی 1984 با مردی بنام ابراهیم در برلین بود. بعد با حسن اصفهونی همخانه شد. در مدت همخوانگی فقط جنگ و دعوا بود. حسن نمیخواست با او بماند ولی سهیلا که به اتفاق دختران فامیلش یک جمع بودند برای جلوگیری از جدائی حامله شد تا بماند. سبک همان زنان قدیمی. بعدا” این حسن بود که او را بیرون کرد.

در مورد اختلاس او سال 1998 در فرانسه کنفرانس زنان بود و سهیلا مدیریت رزرو جا را بعهده گرفته بود. از زنها پول گرفت و برای مدت اقامت، هتلی اجاره نشده بود. افراد شرکت کننده که با وعده هتل، هزینه ها را پرداخت کرده بودند، جایی برای ماندن نداشتند و پولها هم برگردانده نشد.

بعد از جدائی از همسر و بچه اش به حال اسفناکی افتاده بود و در یک اتاق دانشجوئی زندگی میکرد. حتی در تولد 50 سالگی یکی از دوستان در دارمشتات آنقدر مست کرده بود که خیسی شلوارش دیده میشد.

با توسل به حزب سبزها در فرانکفورت به او جائی برای کار با نوجوانان خارجی دادند. زمان طولانی تحت نطر یک روانپزشک ایرانی بود . یکی از مشخصه های او حمله فیزیکی بود. ناگفته نماند که با این احوال همیشه صدائی لرزان دارد که آماده گریه است. او هر وقت میخواهد جلو گریه اش را بگیرد دست به حمله فیزیکی میزند.
در اینترنت لیستی در دفاع از او دیدم جه کسانی پشت این لیست هستند؟  گروه زنان ایرانی فرانکفورت خودش می باشد  به اضافه فرزانه اش که مدد کار اجتماعیست و مشوق سهیلا برای نوشتن کتابش!  قدسی هویت واقعی ندارد.

بسیاری از آن سازمانها تک نفره یا دوستان نزدیک او می باشند تا یک سازمان! سازمان اقلیت کیست؟ اینها همه سیاه بازی در آوردن بنام حقوق بشر است . این امضاء کنندگان با مبحث اصلی که سوء استفاده جنسی ار پناهجویان در ترکیه است اشاره نمیکنند. یا شفاف سازی گزارش مالی و چک هائی که این صفحه رو کرده است. آیا مرگ بر جمهوری اسلامی گفتن نمایانگر رفتار سالم و انسانی این فرد است؟

فعال سیاسی تافته جدا بافته نیست. لزبین بودن این زن هم منافع مالی برایش دارد. او بشدت محتاج توجه است آنهم به هر قیمتی!

ترانسها قربانیان جدید بقالی زهرا خانم اقلیت شده اند. آنان که همه درها برویشان بسته است این هم یک قفل دیکر بر آن می زند.

اورلی – اروپا


 

عدالت برای دگرباشان، امکان تایید مستقل مطالب را ندارد.

مطلب با نام مستعار برای عدالت برای دگرباشان ارسال شده است.

گزارش مردمی
فرقه شادی پرستان؟

مجموعه اقدامات مثلث شادی امین، شادی صدر و رها بحرینی آنها  را به یک فرقه خطرناک شبیه کرده است.

گزارش مردمی
«شادی صدر از یک درویش چهل هزار دلار پول خواست تا کمکش کند»

نامه دریافتی: من قسمتی از حرف های شما را قبول دارم چون خودم از نزدیک شاهد بی شرفی این زن پولکی و ضد بشر و ضد ایرانی و ایرانیت، شادی صدر بودم.

گزارش مردمی
چه کسی را نباید به کنفرانس‌ها راه داد؟

نامه دریافتی: در طول چند روز گذشته، سهیلا امین ترابی ( شادی امین سابق )، شادی صدر و رها بحرینی، بسیجی وار و درست مانند گله سربازان گمنام امام زمان که برای ساکت کردن صداهای راستین، با هجوم به رسانه ها، مبادرت به جو سازی می کنند، رویه مشابه پیش …