طنز دریافتی: من از داریوش خواننده هم شاکی ترم چون خیلی از او بهترم.

طنز

همه دوستان و همراهان عزیز من که زیست جنسی من را خوب می شناسند می دانند که من چقدر مهم هستم و همه کارها را رهبری کرده و بدون من و فعالیت های من دنیا جای زندگی نیست. خیلی ها می گویند که داریوش خواننده از همه چیز شاکی است و آهنگ هایش سیاسی است و خیلی ها دوستش دارند اما باید به عرض آنها برسانم که من شاکی تر هستم. من از دست هر کسی که به من بگوید بالای چشمانم ابرو است شکایت می کنم و هر جایی که فرصتی برای مطرح شدن وجود داشته باشد حضور خواهم داشت تا حداقل به طرفداران آن خواننده ثابت کنم که نه تنها از داریوش شاکی تر هستم بلکه بهتر هم هستم.

darioush

وقتی که آن خرعبلات و چرندیات در سایت عدالت برای دگرباشان منتشر شد من نمی دانستم که از کجا خورده ام و به همه گفتم که شکایت می کنم و از همه هم شکایت کردم. از آن فرد خاطی در سوئد شکایت کردم٬ از یک فرد خاطی دیگر در نیویورک شکایت کردم از یک خاطی دیگر هم در آلمان شکایت کردم و تازگی هم از یک خاطی دیگر در تورنتو شکایت کردم و تصمیم دارم از چند خاطی دیگر هم شکایت کنم تا همه بفهمند که من چقدر شاکی هستم.

وکلای مجرب من همه گفتند که دستم به جایی بند نیست و برای ثابت کردن حرف هایم باید خیلی پول خرج کنم و ممکن هم هست که چیزی عایدم نشود اما با قاطعیت تمام گفتم که همه پول ها را به حساب هزینه های حقوقی سازمان های معتبرم می زنم و اصلا نگران نباشند آنها هم گفتند باشه.

این گناهکارانی که به خودشان جرات دادند که اسرار من را لو بدهند همه باید بدانند و آگاه باشند که من پشتم به خیلی افراد کله گنده گرم است و از رژیم ایران هم نمی ترسم چون آنها نمی دانند که من چقدر دوست و آشنا در آنجا دارم و چشم و امید یک حکومت به من است. لطفا حدس و گمان های خود را که من از دولت پول می گیرم که تفرقه افکنی کنم را پیش خودتان نگه دارید چون نباید چیزی بگویم تا قضیه لو برود.

در آخر از همین جا اعلام می کنم که از همه آدم هایی که میشناسم انقدر شکایت می کنم تا بالاخره حتی یک دادگاهی در ناکجا آباد هم که شده باید به نفع من رای دهد تا آن را پیراهن عثمان کنم چون من نه تنها آلمانی بلدم بلکه کتاب به زبان آلمانی هم بلدم بخونم و بعد از خواندن آن کتاب ها آنها را به همسایه های آلمانی هم می دهم.

فکر نکنید که من کم الکی هستم٬ من خیلی الکی هستم.

 

 

——————————————

هویت فرستنده این مطلب طنز نزد عدالت برای دگرباشان محفوظ است

آیت‌الله شادی امین
طنز
اگر عکس من را هم پاره کردند …

سلام به همه حال شما خوب است؟ در سلامتی کامل به سر می برید؟ مادر پدر خوب هستند؟ من یک خانم جا افتاده و متشخص و بی طرف هستم که خیلی هم مسائل مهم برایم مهم است و اهل کتاب و مطالعه و سنت و مدرنیته هستم. این سایت سراپا …

طنز
بانو شادی امین و هیلاری کلینتون

به نام خدا و خانم شادی امین اینجانب یک حقیر بی اهمیت هستم و فقط خواستم چند کلمه ای در مدح و تمجید بانوی سه عالم، پژوهشگر، نویسنده کتاب های قطور و کلی صفحه ای، مصاحبه کننده قهار که همیشه بی بی سی فارسی از او التماس می کند که …

شادی امین
خبر
شادی جان ناپلئون!

متن دادگاه خانم شادی امین و آقای آرشام پارسی بسیار طولانی است. همه‌اش را خواندن کار بسیار سختی است اما می توان رج زد و خواند. من خودم وکیلم و می دانم که در چنین پرونده هایی وکلای دو طرف، با فراخواندن طرفین دعوا از آنها سوالاتی می پرسند که …