خانم امین، هذیان نگویید

گزارش مردمی
شادی امین در حال حمله به روزنامه نگاران و گزارشگران در آلمان
             شادی امین در حال حمله به يك فيلمبردار در آلمان

پس از ماه‌ها کار مداوم، وقتی امیدوار بودیم خانم ها ممکن است درس گرفته باشند و اندکی به راه راست برگشته باشند، ظاهرا سکوت ما مایه سو استفاده شده است. خانم سهیلا امین ترابی، شادی امین سابق، ما بر خلاف شما، بودجه میلیونی نداشتیم و نداریم. ما پول توجیبی‌هایمان، حقوق پناهندگیمان را صرف عدالتی کردیم که شما اسمش را یدک کشیدید و هویتش را نابود کردید. بعد از چند ماه کار مداوم، تماس  با ارگان ها و سازمان ها، ارسال مدارک و سندها برای سازمان های گوناگون، نهادهای بین المللی و حقوقی و فعالان ایرانی و ارایه مستنداتمان، تصور کردیم کارمان تمام شده و آنچه از وظیفه مان بوده را انجام دادیم. امیدوار بودیم درس بگیرید و وقاحت را کنار بگذارید و روند تخریب را  با سازندگي جایگزین کنید. هیهات که کار از این حرفها گذشته و خراب تر از این صحبت ها هستید.

در زمانی که مشغول کارآگاه بازی بودید، در زماني كه مشغول تخریب افراد مختلف بودید و مشغول ترمیم کاسه گداییتان، دست کم یک پناهجوی همجنسگرا در ترکیه کشته شد و دریغ از یک واکنش از شما. دو نفر دیگر مورد حمله قرار گرفتند، بخیه خوردند، به نان شبشان محتاج ماندند و دریغ از خم ابروی شما. خانم سهیلا امین‌ترابی، هماهنگ کننده بهترین شبکه همجنسگرایان. پس وظیفه شما چیست؟ درست کردن صفحات فیس بوک و مجبور کردن بقیه برای بیعت با رهبر معظم شبکه شش رنگ؟ مفسد فی الارض اعلام کردن همه کسانی که به کمپین زورکی حمایت از شما نپیوستند؟ سرتان به چه گرم بود که از قیمه نذری برای همسایه آلمانی تان نوشتید اما زورتان آمد از جوان قطعه قطعه شده همجنسگرا و پناهنده در ترکیه بنویسید؟ شما پس فعال چه هستید؟

در آخرین نوشته شما در فیس بوک، گفته اید به جرم افترا از صاحب سایت شکایت کرده اید. چرا جوک می گویید. شما قاضی مرتضوی جنایتکار را به یاد آدم می آورید. وقتی در بحبوحه آدم کشی رژیم در سال ۱۳۸۸، میان سوال ها و انواع و اقسام جرایم غرق شده بود، همه را رد کرد و با خونسردی جلوی دوربین تلویزیون آمد و گفت ما در حال پیگری می‌باشیم تا رسانه های فارسی زبان خارج از کشور را به جرم افترا به رژیم به دادگاه های بین المللی ببریم. آن موقع قاضی مرتضوی بابت این خزعبل، حسابی دست انداخته شد اما انگار شما در هذیان بافی از ایشان کم ندارید: در اوایل تابستان وقتی پرده ها افتاد و با پرسش های به حق برخی دگرباشان مواجه شدید، اول بیانیه صادر کردید که حرکات مشکوکی از جانب رژیم علیه فعالان همجنسگرا آغاز شده است، چند ماه بعد در مصاحبه دیگری گفتید علیه فردی در  سوئد اعلام شکایت کردید و حالا هم می گوید گرداننده وب سایت را در کانادا کشف کرده اید. این به اصطلاح تحقیقتان هم ظاهرا به همان دقیقی سایر تحقیقاتتان است! پول این تحقیقات و دادگاه رفتن ها از جیب چه کسی می رود؟ هزینه شخصیتان است؟ ارث پدرتان است؟

رفیق سهیلا امین ترابی، شادی امین، شما چنان به دیکتاتوری کوچکتان خو گرفته اید که یک نکته را فراموش کردید: از بخت بد ما، در قحط النسا و الرجال موجود، شما – اگر بخواهیم واژه درست حقوقیش را استفاده کنیم Berühmtheit یا پابلیک هستید. فردی که بقیه او را می شناسند چون خودش می خواهد. فردی که خودش را فعال حقوق بشر می داند که قرار است موارد نقض حقوق بشر یا بی عدالتی را گزارش کند. البته که ما حق داریم از شما سوال کنیم، البته که معنای حریم شخصی یا پرایوسی در مورد شما با شهروندانی که شغل شما را ندارند فرق دارد و ما می توانیم تا آنجا که می توانیم در زندگیتان بگردیم و اگر مورد مشکوک یا شبه داری بود در بیاوریم و سوال کنیم. شما اسمش را افترا می گذارید؟ خوب بگذارید اما مراجع قانونی اسمش را حق ما برای دانستن می گذارند و البته به شما هم فرصت جواب دادن می دهند. فرصتی که هرگز از آن استفاده نکردید و به جای پاسخگویی همان رویه همیشگی را پیش گرفتید.

خانم شادی امین، نه ما ویکی لیکس هستیم و نه شما دولت آمریکا. اما آمریکا هم نتوانست حتی برای چند ثانیه، سایت ویکی لیکس را ساکت کند. شما مگر نمی گویید به حق هستید؟ مگر نمی گویید پرسش هایی که توسط افراد مختلف برای این وب سایت ارسال شده است دروغ و افتراست؟ بسیار خوب، تک تک جواب بدهید تا هم قضیه ختم به خیر بشود، ما هم با انتشار جوابیه شما خداحافظی کنیم و برویم. قانون به ما همانقدری حق پرسیدن می دهد که به شما حق جواب دادن می دهد. افترا بودن یا نبودن اظهارات دیگران را اول باید ثابت کنید. آن کس که در جایگاه متهم نشسته شمایید نه کس دیگری.

خانم شادی امین، چندین مورد اعمال خشونت و بداخلاقی از شما گزارش شده است که همه را منتشر کردیم، جواب بدهید.

خانم سهیلا امین‌ترابی، پاسخ پرسش های مالی ما را که با سند و مدرک مطرح شده است بدهید. شما چند صد هزار دلار را چه کردید؟ این حق ماست که بیلان مالی شما را ببینیم.

خانم سهیلا امین‌ترابی، تاسیس چند شرکت با ماهیت تجاری، استعفای مدام شادی صدر و انتقال مسئولیت ها به شما، اداره شرکت های تجاری به صورت تکنفره، بزرگ نمایی عملکرد این شرکت ها و ادعای همکاری این شرکت یا به قول شما سازمان ها- عدالت برای ایران و شش رنگ- با هم دیگر، در حالی که در عمل مدیر همه آنها شما هستید و کارمند دیگری نیست، عجیب و مشکوک و سوال برانگیز است. چرایش را توضیح بدهید؟

خانم شادی امین، کتابی که برای مشهور کردنش، همه چیز را به آن ربط می دهید، یکی دیگر از سوالات ماست. شما در هنگام خروج از ایران ۱۵ یا ۱۶ سال داشتید. خودتان ادعا می کنید پس از انقلاب ۵۷ چندین ماه مخفیانه زندگی کردید و دست به فرار زدید. این یعنی شما دوره تحصیلات اجباری – راهنمایی و دبیرستان- را لااقل در ایران تمام نکردید. سوالاتی درباره مدرک تحصیلی شما مطرح است. گفته شده شما دیپلم دبیرستان هم ندارید. آکادمیک نبودن تحصیلات نویسنده کتاب جنسیت ایکس، با توجه به رویکرد کتاب و خلل هاییش مورد پرسش بسیاری است. شما چقدر سواد دارید؟ چه شده که خودتان را متخصص جنسیت کرده اید و بر چه اساس این کتاب را مقدس فرض می کنید و هرگونه انتقاد از آن را ممنوع کرده اید؟ بر چه اساس و با چه پروپوزالی برایش پول گرفتید – که خودتان در همان صفحه اولش نوشته اید که بودجه داشتید- و در پروپوزال مزبور، برای راضی کردن پانل، تحصیلات یا تخصص خودتان را چه معرفی کردید؟ ما می خواهیم یک کپی از مدرک تحصیلی شما را ببینیم. ما حقمان است که بدانیم فعالانمان بدون پشتوانه بزرگنمایی نمی کنند.

دستگیری شادی امین در یکی از گردهماییها
                         درگيري فيزيكي در جريان تظاهرات

شما چندین بار دستگیر شده اید. تصاویری از شما روی اینترنت است که در آن یا مشغول بر هم زدن کنفرانس هستید یا به دلیل اعمال خشونت بارز، پلیس شما را دستگیر کرده است. اینها سو سابقه حساب می‌شود و حق ما را برای حساسیت روی شما و دانستن بیشتر می کند که چه کار کرده‌اید که بارها توسط پلیس آلمان دستگیر شده اید. اعمال خشونت دليلش بوده نه؟ از كنفرانس برلين كه پليس را كتك زديد تا همين اواخر كه…

خانم شادی امین، ما با زحمت این سایت را نگه داشتیم. دردی که شما و شادی صدر درون قلب ما ایجاد کردید،‌ باعث بقای کار این سایت شده است. بدون بودجه های چند صدهزار دلاری که شما دارید اما حالا که قرار نیست شما راه درست را در پیش بگیرید، دستمان را به هم می دهیم تا گام دیگری برای روشن شدن وضعیت و آگاه سازی از آنچه که کرده اید انجام دهیم. به زودی بخش انگلیسی و هلندی وب سایت عدالت برای دگرباشان را افتتاح می کنیم چون می دانید که می تواند مخاطبان خودش را داشته باشد.

خانم شادی امین، اگر برای سپاه پاسداران جنایتکار آخوندها هم خرابکاری هایی که شما کرده اید جالب است، این تقصیر ما نیست، مقصر اصلی شمایید که بدکارگی کردید و فعالان حقوق بشر را خراب کردید.

خانم شادی امین، خوب بازیچه دست کسی شده اید که در ایران به تخریب چهره فعالان حقوق بشر مشهور بود و وقتی به طرز مشکوکی از ایران خارج شد، تنها و تنها یک کار کرده است و آنهم تخریب است. در استانه ۵۲ سالگی، عروسک کوکی شدنتان، مبارک.

مخاطبان گرامي، عدالت براي دگرباشان قصد دارد تجربه شما را از خانم سهيلا امين ترابي و شادي صدر منعكس كند و در اختيار سازمان هاي مختلف قرار دهد. با ما تماس بگيريد.

گزارش مردمی
فرقه شادی پرستان؟

مجموعه اقدامات مثلث شادی امین، شادی صدر و رها بحرینی آنها  را به یک فرقه خطرناک شبیه کرده است.

گزارش مردمی
«شادی صدر از یک درویش چهل هزار دلار پول خواست تا کمکش کند»

نامه دریافتی: من قسمتی از حرف های شما را قبول دارم چون خودم از نزدیک شاهد بی شرفی این زن پولکی و ضد بشر و ضد ایرانی و ایرانیت، شادی صدر بودم.

گزارش مردمی
چه کسی را نباید به کنفرانس‌ها راه داد؟

نامه دریافتی: در طول چند روز گذشته، سهیلا امین ترابی ( شادی امین سابق )، شادی صدر و رها بحرینی، بسیجی وار و درست مانند گله سربازان گمنام امام زمان که برای ساکت کردن صداهای راستین، با هجوم به رسانه ها، مبادرت به جو سازی می کنند، رویه مشابه پیش …