طنز دریافتی: به خدا اگر تشریف نیاورید ناراحت می شوم

طنز

سلام به همه زنان و آنهایی که زیست متفاوت درون مرزی و فرا هنجار ستیز گرایان منش وندی دارند و همچنین چند تا از مردهایی که خیلی از من خوششان می آید.. البته من در طی تمام این سالهایی که سابقه  درخشان دارم با اینکه ما دگراندیشان مبارز و غیور و شجاعی که هیچ کس نتوانسته است در جلو ما نظام و زیست جمهوری اسلامی را تشویق کند٬ گفته ام که ما مخالف استفاده از کلمات غریب و نامانوسی همچون دگرباش و فرانرم و مادون نرم و دیگرباش و هر چیزی که با باش و یا باشان ختم شود هستیم. ما معتقدیم که اسمی که روی جامعه ما می گذارند فقط باید توسط کسانی که خیلی پژوهشگر و محقق و حقوق دان عالی رتبه ی ایران هستند تعیین شود نه یک مشت آدم های بی سواد و مزخرف که فقط وقتشان سرگرم دزدی و مال مردم خوری است. دلم نمی خواهد بنویسم اما از نوزادی همیشه جلو تخریب شخصیت را گرفته ام و تلاش کرده ام که تخریبی صورت نگیرد حتی اگر مجبور شده باشم که تمام نامه ها را خودم دست تنها بنویسم اما کوتاه نیامده ام.

عکس خودم که تنها یادگاری من از روزهای مرگ بر شاه درود بر خمینی گفتن است. یادش بخیر
تنها یادگاری از روزهای درود بر خمینی گفتنم

در همین راستا و پیرامون مسایل مختلف زیست ما و چالش های پوپولیستی و کمبود متون فوق تخصصی و دقیق در رابطه با جامعه ی فراجنسیتی و ترس و لزبین یک کتاب نوشته ام که همه ی شما می دانید اسمش را جنسیت ایکس گذاشته ام. در همین جا باید به تمام عمال رژیم و قاتلان دهه ی شصت که به جای کاربرد واژه «کتاب» از واژه ی تمسخرامیز و ضد زیستی «جزوه» استفاده می کنند بگویم که بس کنید حجت بر شما تمام شد جنسیت ایکس آمد و دیگر کفار و آنهایی که شک می کنند ابتر خواهد شد و نسلی از آنها ادامه پیدا نخواهد کرد٬ حالا هی بگویید جزوه.

در همین راستا و برای اینکه نشان دهیم که ما چقدر موفق و حرفه ای هستیم، از پول ارث پدرم از محل فروش زمینمان در میان جاده کرج، در یکی از گران ترین سالن های لندن یک مراسم گرفته ایم و از تمام کسانی که به مناسبت کنفرانس زنان در لندن هستند و یا اینجا کار می کنند و یا حتی در مسیر مسافرتشان در لندن یک توقف کوتاه داشته اند دعوت کرده ایم که همگی در مراسم رونمایی این کتاب وزین و پرمحتوا که نه تنها تاریخ همجنسی و زیست ما در ایران است بلکه تاریخ همه ی فعالیت های ارزنده ی دنیا است را رو نمایی کنیم.

از شما هم دعوت می کنم که حتما بیایید و کمک کنید که نه تنها صندلی ها پر شود بلکه در عکس ها هم بیافتید چون باید یک گزارش اماده کنیم که نشان داده شود که آن لایک ها که عمال رژیم می گفتند خریدنی است الکی بوده و آن افراد واقعا زیست دارند و برون مرز هستند. هر کس در مراسم شرکت کند وقت سخنرانی هم خواهد داشت و اسمش را روی همه چیز می نویسیم. حتما سعی کنید در این مراسم شرکت کنید چون اگر نکنید حسابی ناراحت خواهم شد و آه می کشم و به خدا واگذارتان می کنم. مریم ( همانی که حسین را خیلی می خواهد) به همه کسانی که در یاهو و  هاتمیل و جیمیل، آدرس ایمیل داشتند ایمیل فرستاد و گفت که نه تنها بیایند که با خودشان هر کس را که دارند بیاورند. چرا که این روز از چند جهت تاریخی است. برای اولین بار در زندگی ام قرار است که کنفرانسی را به هم نریزم بلکه کنفرانسی را تشکیل بدهم. خیلی باید کیف بدهد.

تازه باید گفت که علاوه بر کتاب فخیر و ارزنده شیرینی و شام های خوشمزه و موسیقی و بشکن و بالا بنداز و صفا و سوتی هم داریم که حتی اگر شده به خاطر این چیزها بیایید تا حالی با هم بکنیم.

در ضمن وسایل ایاب وذهاب هم فراهم است و در مسیر هم از شما پذیرایی می شود. اگر سالن را پیدا نکردید دنبال پوسترهایی که از خودم درست کرده ام بگردید تمام خیابان را داده ام پر از پوسترهای خودم کرده اند تا شما عزیزان گم نشوید. تازه هزینه هایش را از محل فروش سی دی های مجاز برادر خواننده ام که چاکرشم هم هستم تامین کرده ام و قرار است برادرم به تازگی البومی به اسم «جنسیت عدالت ایکس برای ایران» بیرون بدهد.

 

ارادتمند همه شما

شادی بی غم٬ امین شما

——————————————-

هویت نویسنده ی مطلب طنز نزد عدالت برای دگرباشان محفوظ خواهد ماند

عدالت برای دگرباشان امکان تایید هویت عکس دریافتی را ندارد. عکس دریافتی احتمالا تزیینی است.

آیت‌الله شادی امین
طنز
اگر عکس من را هم پاره کردند …

سلام به همه حال شما خوب است؟ در سلامتی کامل به سر می برید؟ مادر پدر خوب هستند؟ من یک خانم جا افتاده و متشخص و بی طرف هستم که خیلی هم مسائل مهم برایم مهم است و اهل کتاب و مطالعه و سنت و مدرنیته هستم. این سایت سراپا …

طنز
بانو شادی امین و هیلاری کلینتون

به نام خدا و خانم شادی امین اینجانب یک حقیر بی اهمیت هستم و فقط خواستم چند کلمه ای در مدح و تمجید بانوی سه عالم، پژوهشگر، نویسنده کتاب های قطور و کلی صفحه ای، مصاحبه کننده قهار که همیشه بی بی سی فارسی از او التماس می کند که …

شادی امین
خبر
شادی جان ناپلئون!

متن دادگاه خانم شادی امین و آقای آرشام پارسی بسیار طولانی است. همه‌اش را خواندن کار بسیار سختی است اما می توان رج زد و خواند. من خودم وکیلم و می دانم که در چنین پرونده هایی وکلای دو طرف، با فراخواندن طرفین دعوا از آنها سوالاتی می پرسند که …