نامه دریافتی: این سازمانم با همکاری آن سازمانم تقدیم می کند

گزارش مردمی

این خانم ها ظاهرا قرار نیست دست بردارند. امروز ایمیلی دریافت کردم که به صورت هرزنامه (اسپم) ارسال شده بود و دعوت می کرد که به مراسم رونمایی از جزوه جنسیت ایکس شادی امین (سهیلا امین ترابی) در لندن بروم.  خوب که دقت کردم خنده ام گرفت. زیر پوستر این مراسم، دو سازمان شش رنگ و عدالت برای ایران، به عنوان برگزار کننده مراسم معرفی شده بودند.

دو سازمان و کتاب تنها عضوش
دو سازمان و جزوه تنها عضوش

یادم افتاد که بعد از افشاگری گسترده درباره فعالیت های این دو سازمان ( از اینجا بخوانید)، معلوم شده بود که هر دو سازمان شش رنگ و عدالت برای ایران یک مدیر و فقط یک عضو دارند:‌ خود شادی امین (سهیلا امین ترابی). این یعنی تنها عضو و تنها مدیر هر دو سازمان ( واقعا اسم اینها را با این توصیفات سازمان می شود گذاشت؟) برای انتشار جزوه اش ( که اصرار دارد به آن نام کتاب را بدهد ولی اگر هر کس در زندگی پایش یک بار به دانشگاه و کتابخانه رسیده باشد یا دست کم تحصیلات متوسطه را تمام کرده باشد می فهمد که کتاب و پژوهش یعنی چی) مهمانی گرفته و اسمش را مراسم رو نمایی کتاب گذاشته اند.

اسم مرکز را در پوستر دیدم و با مقرش در لندن تماس گرفتم. بدون اشاره به مراسم فوق، سوال کردم که اگر قرار باشد مراسمی با این حجم برگزار کنم هزینه اش چقدر می شود. حداقل قیمتی که داد چیزی معادل ده هزار دلار آمریکا بود.

با خودم فکر کردم، این پول و پول ها که صرف ساختن اسم و رسم برای این افراد از طریق انتشار مطالبی که هیچ ارزش علمی ندارد و اصلا معلوم نیست چگونه تهیه شده، برگزاری مهمانی ها و مراسم پر خرج و بی فایده، پرداخت هزینه ساز و دهل و سفر مهمانان از نقاط گوناگون جهان، چه فایده عملی در زندگی همجنسگرایان دارد؟ به طور ویژه برگزاری این مراسم چطور به زندگی هزاران پناهجویی که به نان شب محتاجند و برای جای خواب ناچار هستند در شرایط بسیار سخت کار کنند، ده ها هزار نفری که در داخل ایران هزار بار می میرند و زنده می شوند تا روزگار بگذرد، کمک می کند؟ پول مفت است دیگر. آیا منابع مالی اینها خبر از این حجم گسترده حیف و میل دارند؟ به ابهامات گسترده سازمانی و مالی، این استفاده های شخصی را هم باید افزود. به قول یکی از کسانی که نامه اش در عدالت برای دگرباشان چاپ شده حالا آدم می فهمد که چرا چهار دهه است سنگ از سنگ در ایران تکان نخورده!

فاطمه م

یک شهروند معمولی


هویت نویسنده نزد عدالت برای دگرباشان محفوظ است

 

گزارش مردمی
فرقه شادی پرستان؟

مجموعه اقدامات مثلث شادی امین، شادی صدر و رها بحرینی آنها  را به یک فرقه خطرناک شبیه کرده است.

گزارش مردمی
«شادی صدر از یک درویش چهل هزار دلار پول خواست تا کمکش کند»

نامه دریافتی: من قسمتی از حرف های شما را قبول دارم چون خودم از نزدیک شاهد بی شرفی این زن پولکی و ضد بشر و ضد ایرانی و ایرانیت، شادی صدر بودم.

گزارش مردمی
چه کسی را نباید به کنفرانس‌ها راه داد؟

نامه دریافتی: در طول چند روز گذشته، سهیلا امین ترابی ( شادی امین سابق )، شادی صدر و رها بحرینی، بسیجی وار و درست مانند گله سربازان گمنام امام زمان که برای ساکت کردن صداهای راستین، با هجوم به رسانه ها، مبادرت به جو سازی می کنند، رویه مشابه پیش …