نامه دریافتی: خانم صدر٬ از قربانیان فاجعه اسیدپاشی برای خود اعتبار نخرید

گزارش مردمی

sadr

خانم صدر؛
چندی ست انتقادها و سوالاهايى در خصوص شيوه كار و فعاليت های خانم امين و شما در سايت ها و شبكه های مجازی طرح شده است.
انتقادها و سوالاهايى كه عمدتا بر حول دو محور است؛

يك، بکار بردن شیوه ها و رفتارهای  خشونت آمیز و حذفی عليه ديگران
دو، عدم شفافيت و کثرت تناقض در فعاليت های اداری تان.

در مورد اول عده ای با شرح تجربه های شخصی از برخورد با خانم امین و شما از آنچه رفتارهای خلاف اخلاق و غیر حرفه ای نامیده اند انتقاد كرده اند.
در مورد دوم پرسش هایی طرح شده است در ارتباط با اقدامات عجيب و غير متعارف شما و خانم امين در راه اندازی شركت هايی با نام های متفاوت با مديريت تك نفره و واحد که با ادعاهای مطرح شده شما منافات دارد.

fajeeپاسخ شما تا به امروز چه بوده؟ در يك مورد به “فاجعه” ای اشاره مي كنيد که تنها می توانید نظاره گر آن باشید  و در مطلبی ديگر خود را با قربانيان اسيدپاشي مقايسه كرده ايد.

چند سوال ساده اينجا مطرح است؛
يك؛ دقیقا چه اتفاقی برای شما افتاده که آن را “فاجعه” مي دانيد؛ اينكه عده ای از رفتارهای شما و خانم امين انتقاد دارند و يا اينكه از شما درباره شفافيت اداری تان سوال مي شود؟ این فاجعه برای شما و خانم امین به اعتبار شخصيتي شما ضربه زده يا به اعتبار مالی تان؟ و یا با اینکه با آشکار شدن نام واقعی خانم امین اطلاعات شرکت ها و ابهامات مدیریتی شما دو نفر آشکار شد و نم یتوانید آنها را سانسور و حذف کنید؟ اين “فاجعه” چيست؟

دو؛ خانم صدر، شما در مطلب دیگری عده ای را متهم به اسيد پاشي عليه فعالان فمينيست زن كرده ايد. مشخص است که شما خود و خانم امین را قربانیان این “اسیدپاشی” می دانید. به نظر شما انتقاد و طرح سوال هايى عمدتا موجه از دو نفر (يعني شما و خانم امين) به دلايلی كه پیشتر در مطالبی طرح شده و در بالا هم به اختصار آمد به معنای حمله عليه همه زنان فعال فمينيست است؟ آيا از زنان فمينيست به خاطر رفتارهای مشابه خشونت آميز و يا به دلائل فعاليت های اداری عجيب هم انتقاد شده؟ كدام يك از زنان فمينيست مورد حمله فرار گرفته اند؟ آيا شما مجموعه  دو نفره خود و خانم امین را مساوی با کل یا بخش عمده مجموعه فمينيست های ايران مي دانيد؟

شما كدام قشر از فمينيست ها را نمایندگی می کنید كه مشكلات شخصی و شخصيتی خود را هم طراز مصائب و درد اين زنان مي دانند؟

سوال ديگر و از همه آنچه پيشتر آمد مهمتر اين است كه شما دقيقا چگونه “فاجعه” خود را  كه برآمد رفتارهای خوشونت آميز و عدم شفافيت در فعاليت هايتان است را با فاجعه عينی از دست دادن اعضای بدن همچون چشم و سوختگی صورت و بدن، به فجيع ترين شكل قابل قیاس مي دانید؟ چگونه است که آسیب احتمالی از بر افتادن پرده از رفتارها و فعاليت های شما با آسیب های رسیده به زنان قربانی اسیدپاشی که هیچ “گناهی” بجز زن بودن شان در ايران نداشته اند هم سنگ است؟ چطور غم  به فرض از دست دادن اعتبار خود را  با غم جانسوز اين زنان يكی مي دانيد؟

خانم صدر متاسفانه پاسخ شما به انتقادها و ابهامات مصداق عذر بدتر از گناه است. برای فرار از پاسخ گویی به انتقاداتی چگونه به خود اجازه می دهید شرایط خود را با آنچه بر قربانیان جنایتی هولناک و ضد بشری رفته و میرود را  یکی بدانید؟ یعنی هیچ چیزی حتا حقوق بشر، کرامت انسانی و عدالتی که مدعی دفاع از آن هستید برای شما کوچکترین اهمیت را ندارد که به راحتی  از آن ها استفاده ابزاری به نفع خود می کنید؟ آیا تا به این حد خودخواهی شرم آور نيست؟

خانم صدر حداقل از شما انتظار مي رفت با متانت پاسخگوی رفتارها و اعمال تان باشيد. انتظار مي رفت با گشاده رويي انتقادها را بشنويد، آنچه درست مي ببينيد بپذيرد و روش و رفتارتان را اصلاح كنيد و به انتقادهایی هم که  ناروا می دانید پاسخ روشن گرانه  بدهید.

شايد هيچ يك از اين سوال ها مطرح نمي شد اگر چنین شيوه های رفتاری از سوی شما و خانم امين بكار گرفته نمی شد. شايد كسی بدنبال راستي آزمايی در باره ادعاهای شما مبنی بر فعاليت های تان  نمي بود، اگر اين خشونت ها را روا نمي داشتيد. حال که چنین شده عکس العمل به این رفتارها را فاجعه می دانید و “مصیبت” خود را هم طراز مصیبت قربانیان جنایتی هولناک اعلام می کنید؟

امید است ثانیه ای بخود بیایید و ببینید چه می کنید!

نام نویسنده این نامه نزد عدالت برای دگرباشان محفوظ است.
گزارش مردمی
فرقه شادی پرستان؟

مجموعه اقدامات مثلث شادی امین، شادی صدر و رها بحرینی آنها  را به یک فرقه خطرناک شبیه کرده است.

گزارش مردمی
«شادی صدر از یک درویش چهل هزار دلار پول خواست تا کمکش کند»

نامه دریافتی: من قسمتی از حرف های شما را قبول دارم چون خودم از نزدیک شاهد بی شرفی این زن پولکی و ضد بشر و ضد ایرانی و ایرانیت، شادی صدر بودم.

گزارش مردمی
چه کسی را نباید به کنفرانس‌ها راه داد؟

نامه دریافتی: در طول چند روز گذشته، سهیلا امین ترابی ( شادی امین سابق )، شادی صدر و رها بحرینی، بسیجی وار و درست مانند گله سربازان گمنام امام زمان که برای ساکت کردن صداهای راستین، با هجوم به رسانه ها، مبادرت به جو سازی می کنند، رویه مشابه پیش …