طنز دریافتی: فقط به خاطر یک «تر» کمتر!

طنز
بانوی دو عالم: شادی امین
بانوی دو عالم: شادی امین

با سلام و امیدوارم که حال شما و خانواده مهترمتان خوب باشد و همگی در سلامت کامل به سر ببرید. من این نامه خودم را برای همایت از بانوی دو آلم شادی امین نوشتم و عنوانش را گذاشتم «شادی امین بهتر تر از بقیه است». اول برای سایت معتبر و مردمی علیه تخریب در یکی از شبکه های خارجی که اسمش را فیض بوک گذاشته اند ( که فیضش با خود حضرت بانو سهیلا باشد) فرستادم اما آنها بعد از مدتی برای من خبری فرصطادند که متلب من در حد شعن و شعونات خانم امین نیست و اگر یک «تر» بیشتر می نوشتم آن را چاپ می کردند. از آنها خواستم که خودشان عنوان مطلبم را بگذارند «شادی امین بهتر تر تر تر تر از بقیه است» اما قبول نکردند گفتند که دست بردن در متالب و تقلب در کت خانم شادی امین نمی رود. تصمیم گرفتم که این متلب را برای شما بفرستم شاید چاپ کردید چون شنیده ام که شما همه متالبتان دروق و مزخرف است و کسی آن ها را نمی خواند. این هم متن نامه من که به چند نفر دیگر از دوستانم هم داده ام و گفته اند آن را امزا می کنند و اسم آنها را زیر نامه بنویسم :

 

شادی امین بهتر تر تر تر تر از همه است

شادی امین همانطور که از اسمش میفهمیم شادی و نشات دارد و امین همه است و  هیچ کص را ازیت نمی کند و ناراهتی برایش درست نمی کند. هر کص که بگوید شادی او را ازیت کرده است خر است. هر کس که حرف علیه تخریب شادی امین بزند ایشالا که به حق چارده معسوم به جهنم برود و گرز داق هواله اش بدهند چون این شادی امین هرمت دارد و به خاتر ماها همه ی کارهای خودش را ول کرده و تا حقوق بشر ها را بگیرد و به دستمان برساند چون این روزها همه می دانیم که حقوق ها را دیر به دیر می دهند و یا اسلن نمی دهند.

بعضی ها گفته اند که شادی به آنها تجاوذ کرده است. ببخشید گلاب به رویتان آنها شکر خورده اند مگر اخر می شود شادی به کسی تجاوذ کند آخه یک کم اقل داشته باشید و فکر کنید که چرا یک عده ادم های بی اسل و نسب و کثافت و بی شور می ایند می گویند که شادی این کارها را کرده اما ما می دانیم که نکرده. در یک جایی دوستم برایم خاند که نوشته بودند شادی امین کلی پول خورده است و همه را در یک بانک قایم کرده است اما انها که نمی دانند شادی هر شب لباسی می پوشد که کصی او را نشناسد و این پول ها را در خانه فقرا می گزارد تا انها بتوانند خوب زندگی کنند و به همین خاتر است که به او شادی می گویند چون برای همه شادی می آورد. شنیده ام در ساوجبلاغ به او شادی رابین هود هم می گفتند.

این رجیم ایران که وزارت اطلاعات دارد الان هی می گویند که کار آنهاست و دارند برای شادی هزینه می کنند اما من نمی دانم این حرف ها یعنی چه فقط می دانم که شادی دوست ندارد کسی برایش هزینه کند و همیشه او پول بغیه را حساب می کند. یک نفر هم می گفت که می خواهند شادی را خراب کنند و من به او گفتم که شادی این کارها را نمی کند و رفیغ بد ندارد که خراب بشود همه رفیغایش خوب و خوش اخلاق هستند.

هی می گویند شادی جواب نمی دهد اما خود او چند روز پیش برایم پیام فرستاد و از من خواست که این هرف ها را بنویسم و برای ان سایت معروف و مردمی بفرستم اما فکر می کنم دشمنای شادی آن سایت معتبر را قبزه کرده اند که از چاپ متلب من جلوگیری کنند و هرف های دندان شکن من را کصی نفهمد.

شادی از همه بهتر تر تر تر تر تر است و  شاید برای اینکه در دهان سکسیسم و اسطکبار جهانی بزنیم یک درخواست به این پاپ جدید که میگویند آدم ساده لوهی است بزنیم که شادی را قدیصه اعلام کند تا دیگر کسی نتواند اینتور هرف ها را بزند چون دیگر به جهنم می رود.  شادی بهتر تر تر تر تر  تر تر تر تر تر ترین است و هر کس بگوید نیست خره٬ گاو منه٬ سوارش می شم راه می بره.

لتفا بس کنید و این بساط فیض بوک و همه ی سایت ها و همه ادم ها را که رجیم ایران و اطلاعات رهبری می کند را جمع کنید چون این متلب ها همگی توسط شخص آقای خوامنه ای نوشته می شود و گول نخورید.

 

قربان شما

از ترف:

باقر کاظمی٬ سوهان حاج اسغر کاظمی و پسران به جر ناصر بیشعور

پسرخاله ماشالله (که در دوبی در بازار عدویه فروش ها فعالیت می کند و یک فعال خوب و خوش نام است)

مامان اقدس و حاج اسغر کاظمی خدابیامرذ که چند سال پیش عمرشان را دادند به شما

همایش زنان و مردان و همه ادم ها در داخل و خارج

تشکل های مصتقل و فامیل های وابسته

کانون پشتیبانی از ادم های خوب

کارگاه فرحنگی سیاصی اجتماعی ورزشی هنری دینی دانشگاهی

رادیو های بین المللی

فعالان هسته ای

فعالان سازمان های کارگر و کارفرما و بیمه های تعمین اجتماعی

فعالان زحمت کشی که هنوز حقوق نگرفته اند

نماینده های مردم های خارج و داخل

سازمان های معروف داخل و خارج

نمایندگان سنف انهادیه بلیت فروشای بخت آزمایی

تمام مسولین کنفرانس های خیلی خوب و آلی

تمام اتهادیه های اروپا به جز یونان که فکر کنم دیگه پول نداره

و اهالی و مردم شریف میون جاده

و هر کص دیگر که اسمش را بلد نبودم

 

 


نام نویسنده طنز که ارسال کننده کاریکاتور هم هست، نزد عدالت برای دگرباشان محفوظ است.

اشتباهات نگارشی به عمد بوده و توسط نویسنده ی مطلب طنز نوشته شده است

 

 

آیت‌الله شادی امین
طنز
اگر عکس من را هم پاره کردند …

سلام به همه حال شما خوب است؟ در سلامتی کامل به سر می برید؟ مادر پدر خوب هستند؟ من یک خانم جا افتاده و متشخص و بی طرف هستم که خیلی هم مسائل مهم برایم مهم است و اهل کتاب و مطالعه و سنت و مدرنیته هستم. این سایت سراپا …

طنز
بانو شادی امین و هیلاری کلینتون

به نام خدا و خانم شادی امین اینجانب یک حقیر بی اهمیت هستم و فقط خواستم چند کلمه ای در مدح و تمجید بانوی سه عالم، پژوهشگر، نویسنده کتاب های قطور و کلی صفحه ای، مصاحبه کننده قهار که همیشه بی بی سی فارسی از او التماس می کند که …

شادی امین
خبر
شادی جان ناپلئون!

متن دادگاه خانم شادی امین و آقای آرشام پارسی بسیار طولانی است. همه‌اش را خواندن کار بسیار سختی است اما می توان رج زد و خواند. من خودم وکیلم و می دانم که در چنین پرونده هایی وکلای دو طرف، با فراخواندن طرفین دعوا از آنها سوالاتی می پرسند که …