وزارت اطلاعات برای شما هزینه ای نمی کند. نگران نباشید.

گزارش مردمی

برخی از دوستان خانم سهیلا امین ترابی (شادی امین سابق) ادعا می کنند که این سایت پروژه ی وزارت اطلاعات است و هدف آن تخریب خانم هاست. سوال مهم اینجاست که چرا این افراد فکر می کنند که خانم سهیلا امین ترابی (شادی امین سابق) ارزش آن را دارد که وزارت اطلاعات هزینه کند و ایشان را تخریب کند؟ آیا وزارت اطلاعات نمی داند که این خانم در راستای اهداف مخرب آنها فعالیت می کنند؟ آیا جز این است که تجمعاتی که وزارت اطلاعات و سیستم جمهوری اسلامی ایران آن را نمی پسندد٬ مثل کنفرانس برلین٬ را این خانم به هم می زند و صدای قربانیان را خاموش می کند؟ چرا به قول معروف یک سوزن به خود نمی زنیم و یک جوال دوز به دیگران؟

خیر ما وابستگی ای به هیچ نهاد دولتی و غیر دولتی ای نداریم و پروژه های وزارت اطلاعات شناسه های مشخصی دارند که برای اهل دانش و آگاهی مشخص و قابل شناسایی است. ما دگرباشان ایرانی هر گاه که سخن گفتیم و به مذاق برخی خوش نیامد ما را جمهوری اسلامی٬ اطلاعاتی٬ جاسوس و … خطاب کرده اند و این تنها پاک کردن صورت مسئله و فرار از پاسخ است. در حال حاضر وزارت اطلاعات کارهای مهمتری دارد که پرداختن به خانم امین ترابی برایشان در اهمیت خیلی پایین تری قرار دارد.

سایت عدالت برای دگرباشان طوری خریداری شده است که اطلاعات دارندگان آن محفوظ بماند. جهت اطلاع دوستان باید اعلام کرد که می توان با پرداخت سالانه حدود ۱۰ دلار امریکا درخواست کرد که اطلاعات دارندگان سایت محفوظ مانده و در دسترس عموم قرار نگیرد. ندانستن این امکان نشان از بی اطلاعی افرادی است که ادعای آگاهی دارند و نقد های بی اساس می کنند. واضح و مبرهن است که حفظ هویت فردی ما دست اندرکاران سایت عدالت برای دگرباشان از اولویت های ماست و قبل از انتشار هر مطلبی به این فکر کرده ایم که چگونه از خود محافظت کنیم زیرا نمی خواهیم به صف قربانیان خانم ها شادی صدر و سهیلا امین ترابی (شادی امین سابق) اضافه شویم. آیا اگر نام های خود را منتشر می کردیم غیر از این بود که در وهله ی اول هدف حملات آنها قرار می گرفتیم؟ تهدید می شدیم؟ پس هر فردی با کمی تامل می تواند متوجه شود که چرا نام های ما علنی نیست و اتهام اینکه این مطالب بدون نام هستند در حقیقت ماجرا تفاوتی ایجاد نمی کند.

هستند افرادی که ما را می شناسند و می دانند که از دستنداران این سایت هستیم و توصیه های آنها را مورد توجه قرار می دهیم. ما نه تنها هویت خود را بلکه هویت افرادی که برای من مطلب می فرستند را نیز محفوظ می داریم زیرا نمی خواهیم با شخصی سازی موضوع قربانی بسازیم.

این سایت اقدام به ایجاد سوال می کند و هیچ گاه سوال پرسیدن جرم نیست. تمام افرادی که برای ما مطلب فرستاده اند یا ما را مستقیما و یا با واسطه می شناسند و یا اعتماد کرده و مطالب خود را فرستاده اند. اتفاقا پروژه هایی که وزارت اطلاعات پشت آنهاست همگی با اسم و هویتشان ظاهر می شوند و مهره های آن وزارت خانه بی نهایت بوده و همیشه افرادی هستند که علنی اقدام کرده و به پشت گرمی آن وزارت اتفاقی نیز برایشان نیافتد اما ما از داشتن چنین پشت گرمی ای محرومیم و بی نام بودن ما دقیقا نشانی از خودجوشی حرکت ماست.

گزارش مردمی
فرقه شادی پرستان؟

مجموعه اقدامات مثلث شادی امین، شادی صدر و رها بحرینی آنها  را به یک فرقه خطرناک شبیه کرده است.

گزارش مردمی
«شادی صدر از یک درویش چهل هزار دلار پول خواست تا کمکش کند»

نامه دریافتی: من قسمتی از حرف های شما را قبول دارم چون خودم از نزدیک شاهد بی شرفی این زن پولکی و ضد بشر و ضد ایرانی و ایرانیت، شادی صدر بودم.

گزارش مردمی
چه کسی را نباید به کنفرانس‌ها راه داد؟

نامه دریافتی: در طول چند روز گذشته، سهیلا امین ترابی ( شادی امین سابق )، شادی صدر و رها بحرینی، بسیجی وار و درست مانند گله سربازان گمنام امام زمان که برای ساکت کردن صداهای راستین، با هجوم به رسانه ها، مبادرت به جو سازی می کنند، رویه مشابه پیش …