نامه دریافتی: متاسفانه شما هنوز بیشترید

گزارش مردمی
سهیلا امین ترابی (شادی امین سابق)
سهیلا امین ترابی (شادی امین سابق)

خانم شادی امین سلام،

شما من را خیلی خوب می شناسید. من همان پناهجوی بخت برگشته ای هستم که چون ثبت نام کردم اما به کارگاه آموزشی شما نرسیدم، من را عامل جمهوری اسلامی، کثیف، استریت، دروغ گویی که خودش را لزبین جا زده، بی پدر و مادر و اطلاعاتی خطاب کردید. همانی هستم که توی چشمانم نگاه کردید و گفتید تو لیسانس زبان داری به درد ما می خوری! همان کسی هستی که بعد از اینکه دوست دخترم که پس از  اصدمه های زیاد در ایران و شکنجه های فیزیکی توسط پدرش به ترکیه رسید و شما دیدید، گفتید شما زوج خوبی هستید! تو برای ما ترجمه کن و دوست دخترت را هم برای تحقیقمان استفاده می کنیم.

یادتان هست متن های بلندی را که خودتان نمی فهمدید را برایم می فرستادی تا برای شش رنگ ترجمه کنم؟ یادتان هست وقتی یک بار سخنرانیتان را برای یو پی آر به فارسی برایم فرستادید تا برایتان به انگلیسی ترجمه کنم؟ وقتی به شما گفتم وقت ندارم و دارم برای مصاحبه پناهندگیم در سازمان ملل حاضر می شوم اول دو روز جوابم را ندادی و بعد رفتید همه جا پر کردید که فلانی آدم رژیم است؟ فلانی می خواهد سر من را کلاه بگذارد و سخنرانیم را به تهران بفرستد؟ یادتان هست به دوست نزدیکم گفتید پدر فلانی اطلاعاتی است؟ گفتید خبر دارید که به پدرم در تهران حاج آقا می گویند؟ یادتان هست وقتی به شما نوشتم شادی چرا اینطوری می کنی چه گفتی؟ پیام دادی که به فلانی بگویید با من تماس نگیرد. وقتی از طریق همان رابط گفتم دست کم برای زحمت های چند ماهه ام دستمزدم را بدهید چه پیام دادید؟ گفتید برود از حاج آقا (پدر پیر ۷۴ ساله ام)‌ بگیرد؟

شما در این دو سال زندگی ام در ترکیه بدترین خاطره ام هستید. شما انقدر وقیحید که وقتی آن بلاها را سر من آوردید همچنان با دوست دخترم تماس می گرفتید چون می خواستید ماجرای زندگیش را در تحقیقاتتان داشته باشید. به دوست دخترم هم همان حرفها را تکرار کردید. یادتان هست گفتید فلانی خطرناک است و ولش کن؟ چه بلاهایی سر ما در ترکیه آمد و شما بدترین بلا بودید. راست می گویید! همانطور که در فیس بوکتان اخیرا مدام می نویسید «شما بیشتر هستید». اگر جمعیت شما و امثال شما بیشتر نبودند، اگر آدم های خوب بیشتر بودند، که جامعه ما گرفتار جهل و تعصب، این همه فاجعه و بدبختی و فلاکت نمی شد.

شما بیشتر هستید! هنوز بیشتر هستند انسان نماهایی که به همه به چشم نردبان نگاه می کنند. هنوز بیشتر هستند چوپان های دروغ گویی که برای جلب توجه هر دو دقیقه یک بار فریاد کمک! گرگ به گله ام زده را سر می دهند! خانم شادی امین! چوپان دروغگوی ناعزیز! فرصت طلب! نماد مردسالاری سنتی ایرانی، هیچ فکرش را کرده اید که انقدر انگ جمهوری اسلامی را بر پیشانی همه چسبانده اید که دیگر اگر واقعا جمهوری اسلامی کاری هم بکند ( که کم هم نمی کند) تشخیص راست و دروغش مشکل شده؟

در مورد وضعیت مالی شما هم واقعا متاسفم! من در کارخانه شیشه بری  کارگری می کنم! دستم را بارها بریدم اما شما نان من را خوردید و دستمزدم را ندادید. یادتان هست وقتی یک شب شام همه را از جمله دوست دخترم را  برده بودید جایی بعد رسید هایی را روی کاغذ بینشان پخش کردید که رویش نوشته بودید ۱۵! و گفتید این هزینه شام شده امضا کنید و رسید بدهید. دوست دخترم می گفت شما واحد پول را ننوشته بودید و فقط نوشته بودید ۱۵! ۱۵ دلار؟ ۱۵ یورو؟ ۱۵ لیر هم برای آن پیده کذایی ته شهر دهات دنیزلی زیاد است. واقعا شرم بر شما و امثال شما که هنوز بیشترید.

روزی که شما کمتر شوید و سایه شما از سر ما کمتر شود، نوبت خوشبختی ما هم می رسد.


نام و مشخصات نویسنده نامه نزد عدالت برای دگرباشان محفوظ است

گزارش مردمی
فرقه شادی پرستان؟

مجموعه اقدامات مثلث شادی امین، شادی صدر و رها بحرینی آنها  را به یک فرقه خطرناک شبیه کرده است.

گزارش مردمی
«شادی صدر از یک درویش چهل هزار دلار پول خواست تا کمکش کند»

نامه دریافتی: من قسمتی از حرف های شما را قبول دارم چون خودم از نزدیک شاهد بی شرفی این زن پولکی و ضد بشر و ضد ایرانی و ایرانیت، شادی صدر بودم.

گزارش مردمی
چه کسی را نباید به کنفرانس‌ها راه داد؟

نامه دریافتی: در طول چند روز گذشته، سهیلا امین ترابی ( شادی امین سابق )، شادی صدر و رها بحرینی، بسیجی وار و درست مانند گله سربازان گمنام امام زمان که برای ساکت کردن صداهای راستین، با هجوم به رسانه ها، مبادرت به جو سازی می کنند، رویه مشابه پیش …