خانم شادی امین لطفا توهین و بی احترامی کردن هایتان را متوقف کنید

گزارش مردمی

من زیاد اهل این نیستم که پشت سر کسی حرف بزنم ولی من و پارتنرم پارسال به دلیل مشکلی نتوانستیم در برنامه ای که خانم شادی امین در ترکیه گذاشته بود شرکت کنیم. از آن روز به بعد خانم شادی امین از هیچ توهین و تحقیری نسبت به ما کوتاهی نکرد. حتی به خانواده ی من و پدر و مادرم هم حمله کرد. من بارها از ایشان عذرخواهی کردم که نتوانستم در برنامه شرکت کنم ولی خانم امین با کینه و نفرت برخورد کردند. این تنها مشکل بین ما نبود موضوعات مختلف چنان روی هم جمع شد که من با وجود اینکه خیلی اهل ایجاد درگیری نیستم برای ایشان یک متن شدید الحن نوشتم و از فیسبوک خودم حذفشان کردم.

من واقعا درک نمی کنم چرا باید یکی که خودش را فعال سیاسی می داند برنامه ی استند آپ کمدی بگذارد. اگر مادر من می خواهد حرف یک فعال را گوش کند تا دخترش را به عنوان یک همجنسگرا بپذیرد٬ نمی خواهم آن فرد یک لوده یا دلقک باشد. گفتنی ها زیاد است و  دوستان ما هم تجربیات تلخ زیادی از ایشان داشتند.

خانم شادی امین رفتار حرفه ای ندارند و همیشه جوگیرانه مثل کسی که کمبود توجه دارد رفتار می کنند. راستش ما نفهمیدیم چرا با ما بد شدند و این رفتار زشت را از خود نشان دادند. به هر حال اگر فردی همجنسگرا باشد٬ مشکلات دیگر همجنسگرایان را می تواند درک کند. همانطور که گفتم ما برای یک سفر به ترکیه و شرکت در برنامه ی پراید استانبول به خانم شادی امین قول داده بودیم که از ایران به ترکیه سفر کرده و تمام مشکلات احتمالی را به جان می خریم و در پراید شرکت خواهیم کرد ولی متاسفانه اتفاقاتی افتاد که واقعا از کنترل ما خارج بود و نتوانستیم به ترکیه برویم. من حتی چمدانم را هم بسته بودم و به خود ایشان هم توضیح دادم و عذرخواهی کردم ولی ایشان گفت که دروغ میگوییم و باور نمی کند.

خانواده ام را نیز مورد توهین قرار داد. به ایشان گفتم که حق ندارند که به پدر من که با وجود تمام تفاوت های من پشتیبانم بوده است و تا حد امکان رابطه ی من و پارتنرم را پذیرفته و حمایت کرده است مورد توهین قرار دهد و آنها را مورد اتهام های زشت و بی اساس قرار دهد. پیشنهاد کردم که بهتر است تعامل با دیگران و احترام گذاشتن به حقوق افراد را یاد بگیرند و سرلوحه ی خودشان قرار دهند.

من بارها عذرخواهی کردم که نتوانستیم در آن برنامه شرکت کنیم چون دست ما نبود و اتفاقاتی افتاده بود که مجبور بودیم که انجام این سفر را لغو کنیم. به ایشان گفتم که اگر یک نفر اشتباهی کرد و عذر خواست بهتر است که قبول کنید و اینقدر خصمانه رفتار نکنید اما فایده نداشت. یک سال از برنامه ی پرایدی که ما قرار بود در آن شرکت کنیم و میگذرد ولی این کینه توزی ها تمام نشده است.

وقتی مدتی پیش من به مناسبت تولدم عکس خودم و خانواده ام را به اشتراک گذاشتم دوباره ایشان به من پیام خصوصی دادند و به خانواده ام توهین کردند. من در تمام این سال تلاش کردم که جبران کنم. برای سایت شش رنگ متن ترجمه کردم، در مواردی از ایشان در بحث ها حمایت کردم و از این دست کارها تا شاید از ناراحتی ایشان کم شود. واقعا فکر نمیکردم در حدی پیش بروند که به خانواده ی من بی احترامی کنند. بله درست است که ایشان پول بلیت هواپیما را پرداخت کرده بودند و ما پروازمان را از دست داده بودیم اما همه می دانند که ایشان این پول ها را از جیبشان خرچ نکرده اند و خصوصی کردن این مسایل هیچ توجیهی ندارد همیشه در هر برنامه ای ممکن است اتفاقاتی بیافتد که از کنترل فرد خارج است.

بعد از آن ماجرا خانم شادی امین در مواردی که ترجمه میخواست خصومت نداشت٬ ۲۰ بار ایمیل میزد و میگفت فلانی عزیز٬ فلانی جان و بهمان ولی وقتی ترجمه ای در کار نبود رفتار گذشته اش را داشت و فرقی نمی کرد. من سر مسائل سیاسی هم با ایشان اختلاف نظر داشتم و در یک مورد سر یک اختلاف نظر به من توهین کردند که اصلا در سطح یک فعال نیست که به فردی به خاطر نظر و ایده اش توهین کند آن هم سر چه موضوعی٬ سر بحث مخالفت با اعدام یک فعال. من نه اعدام کننده هستم نه موافق اعدام٬ نه سر پیازم نه ته پیاز و شایسته اینگونه رفتارها نیز نیستم. به نظر من خانم شادی امین مشکل کمبود توجه دارند و  سر هر موضوعی دوست دارند مطرح شوند. حتی اگر ایشان بگویند که ۱ درست است و من بگویم ۱.۲ درست تر است به من توهین می کنند که معلوم شود ایشان سیاسی تر و فعال تر و بهتر هستند و ما هیچ نمی فهمیم.

 

الف.

 

———————-

مشخصات الف. نزد عدالت برای دگرباشان محفوظ می باشد

گزارش مردمی
فرقه شادی پرستان؟

مجموعه اقدامات مثلث شادی امین، شادی صدر و رها بحرینی آنها  را به یک فرقه خطرناک شبیه کرده است.

گزارش مردمی
«شادی صدر از یک درویش چهل هزار دلار پول خواست تا کمکش کند»

نامه دریافتی: من قسمتی از حرف های شما را قبول دارم چون خودم از نزدیک شاهد بی شرفی این زن پولکی و ضد بشر و ضد ایرانی و ایرانیت، شادی صدر بودم.

گزارش مردمی
چه کسی را نباید به کنفرانس‌ها راه داد؟

نامه دریافتی: در طول چند روز گذشته، سهیلا امین ترابی ( شادی امین سابق )، شادی صدر و رها بحرینی، بسیجی وار و درست مانند گله سربازان گمنام امام زمان که برای ساکت کردن صداهای راستین، با هجوم به رسانه ها، مبادرت به جو سازی می کنند، رویه مشابه پیش …