گزارش دریافتی: جمهوري اسلامي و توطئه عليه خانم های امین ترابی و صدر!!

گزارش مردمی
sadr
شادی صدر در ۲۷ مارس ۲۰۱۲ این عکس را در فیسبوک خود منتشر کرد و در زیر آن نوشته ای گذاشت که تعجب همگان را به خود جلب کرد: تازه دیروز فهمیدم که احمد شهید، گزارشگر ویژه وضعیت حقوق بشر در ایران، بدون دریافت هیچ حق الزحمه ای کار می کند. این آدم واقعا شایسته احترام است.

در چند روز گذشته، برخی وبسایت های فارسی زبان اخباری را منتشر ساختند که احتمال توطئه جمهوری اسلامی علیه برخی فعالان حقوق بشر را می داد. به نظر می رسد این اظهارات در صدد بی اعتبار ساختن سئوالات مطرح شده توسط سایت عدالت برای دگرباشان، از راه متهم ساختن گردانندگان سایت به همکاری با حکومت ایران است.

اما به راستی چرا جمهوری اسلامی باید بر علیه سهیلا امین ترابی (شادی امین سابق) و شادی صدر توطئه چینی کند؟ شاید دوستانی که معتقد به نقش جمهوری اسلامی در مطرح کردن سئوالات عمومی در مورد این دو تن هستند، باید به چند واقعیت توجه داشته باشند:

۱- این شادی ها مدت هاست که کارشان تخریب سایر فعالان حقوق بشر است. شادی صدر خود در فیسبوکش اعتراف کرد که بیشتر وقتش صرف جنگ با سایر فعالان حقوق بشر میشود، تا دفاع از حقوق افراد در داخل ایران. خود این خانم بود که هش تگ معروف “فسادحقوق بشری” را درست کرد تا با آن به جان بقیه فعالان حقوق بشر افتاده و به آنها حمله کند. خدمتی که این ترور شخصیت ها به جمهوری اسلامی کرد، قابل وصف نیست.

۲- این دو تن در ماه های اخیر نقش فعالی در حمله به گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور حقوق بشر در ایران، دکتر احمد شهید داشته اند. اتهامات پیدا و پنهانی که این دو تن به دکتر شهید زده و او را به انواع و اقسام مسائل – از بی سوادی تا بی لیاقتی- متهم نمودند، حتی جمهوری اسلامی و دکتر لاریجانی هم نمی توانست به شهید بزند. نقشه این دو تن در چند ماه گشته بی اعتبار ساختن دکتر شهید و گزارش های او در امور ایران بوده است. وزارت اطلاعات ایران حتی اگر ملیونها دلار خرج میکرد، قادر به وارد ساختن ضربه ای این چنانی به گزارش گر ویژه حقوق بشر سازمان ملل در امور ایران نبود.

۳- این دو تن در یک سال گذشته همواره خوش خدمتی جمهوری اسلامی را در محافل حقوق بشر کرده و به آخوندهای تهران “گرا” می داده اند. در زمانی که یو پی آر ایران در اکتبر سال گذشته در سازمان ملل مطرح بود، این دو تن با دادن بیانیه های فارسی و انگلیسی، جزییات برخی دیدارها را با دیپلمات های سازمان ملل طرح ساختند که قرار نبود جایی منتشر شود. به فاصله چند روز، دکتر لاریجانی با علاقه از گزارش های اینها نقل قول کرده و تمام سازمان ملل را به رونویسی از دست اپوزوسیون ایران متهم ساخت.

٤- وقتی نتیجه یو پی آر منتشر شد، شادی ها باز هم “شادی کنان” به وسط معرکه پریدند به دروغ ادعا کردند که جمهوری اسلامی حقوق دگرباشان را به رسمیت شناخته است. این ادعای کذب تنها آب به آسیاب ایران ریخت و فشارهای بی المللی را برای مدتی از ایران برداشت و اثر مستقیمی بر پرونده ی پناهجویان دگرباشی گذاشت که زندگی شان در ایران در خطر است.

٥- گزارش هاي بي محتوای این دو شادی، از جمله گزارش جنسیت ایکس، تنها به ابتذال مفهوم حقوق بشر در ایران انجامید. انتشار گزارش آنها که ۹۰ صفحه! مقدمه دارد و بیشتر شبه خاطرات دوران کودکی خانم سهیلا امین ترابی (شادی امین سابق) است تا گزارش نقض حقوق بشر دگرباشان جنسی ایران، وضعیت حقوق دگرباشان ایران را به موضوعی مسخره آمیز تقلیل داد.

با این اوصاف، آیا شادی ها و دوستانشان باز هم اصرار دارند که با وجود تمام خدمات این دو به جمهوری اسلامی، باز هم جمهوری اسلامی در صدد تخریب آنهاست؟

 


هویت نویسنده نزد عدالت برای دگرباشان محفوظ است.

خانم ها سهیلا امین ترابی (شادی امین) و شادی صدر می توانند جوابیه خود را برای عدالت برای دگرباشان ارسال کنند.

گزارش مردمی
فرقه شادی پرستان؟

مجموعه اقدامات مثلث شادی امین، شادی صدر و رها بحرینی آنها  را به یک فرقه خطرناک شبیه کرده است.

گزارش مردمی
«شادی صدر از یک درویش چهل هزار دلار پول خواست تا کمکش کند»

نامه دریافتی: من قسمتی از حرف های شما را قبول دارم چون خودم از نزدیک شاهد بی شرفی این زن پولکی و ضد بشر و ضد ایرانی و ایرانیت، شادی صدر بودم.

گزارش مردمی
چه کسی را نباید به کنفرانس‌ها راه داد؟

نامه دریافتی: در طول چند روز گذشته، سهیلا امین ترابی ( شادی امین سابق )، شادی صدر و رها بحرینی، بسیجی وار و درست مانند گله سربازان گمنام امام زمان که برای ساکت کردن صداهای راستین، با هجوم به رسانه ها، مبادرت به جو سازی می کنند، رویه مشابه پیش …