گزارش دریافتی: جنسیت x؛ از مطلبم دیگر استفاده نکنید

گزارش مردمی
Shadi Amin (Soheila Amintorabi)
شادی (سهیلا) امین ترابی، نویسنده کتاب جنسیت ایکس

وقتی به ترکیه آمدم برای اولین بار شروع کردم به جستجوی اینترنتی. ابتدا فعالان در زمینه LGBT را پیدا کردم و بعد سعی کردم با انها اشنا شوم. در این میان با خانمی آشنا شدم که خود را شادی امین معرفی کرد. طی گفتگویی گفتند مطلبی دارند مینویسند و میخواهند در مورد مشکلات بچه ها در ایران مواردی را انعکاس بدهند با تفاهم و رضایت خودم دو یا سه جلسه در اسکایپ گفتگو کردیم که ایشان صدایم را ضبط کردند و قول دادند در هیچ جای بجز ان کتاب و ان هم به صورت متن از ان صداهای ضبط شده استفاده نکنند. خوب بعد از مدتی اختلافاتی پیش امد.  من تصمیم گرفتم در یک تماس تلفنی از ایشان در خواست کنم دیگر از مطالب من جایی استفاده نکنند و از ایشان اجازه تماس خواستم اما پاسخ دادند «شما مطالب علیه من را تایید کرده اید( با لایک در فیسبوک) و جزو دوستان من نیستید و نمی خواهند صحبت کنند.» خوب ترسی بدتر از بد تمام وجود من را فرا گرفت. من در مورد روابط پارتنری ام در ایران صحبت کرده بودم صدای من ضبط شده بود و چون تازه به ترکیه امده بودم شاید حتی درد و دلی هم کرده باشم و الان هیچ خاطرم نیست از من چه سوالاتی شده است و در سرنوشت من چه تاثیری خواهد گذاشت.

ضمن اینکه ایشان قول دادند بعد از اینکه کارشان تمام شد چند ساعتی وقت مشاوره بمن بدهند ولی به محض عبور خر از پل دیگر هرگز تماسی اسکایپی نگرفتند و وقتی برای من نداشتند آیا من باید قربانی اختلافات ایشان شوم؟ ایا باید تمام روزهایم را با ترس طی کنم ؟ چون یک پست را ( که باب میل خانم شادی امین نبود) در فیسبوک لایک زده ام ؟

ایا قیمت این لایک اینقدر بالا بود؟ به اندازه بازی کردن با سرنوشت یک پناهنده که با هزاران مشکل خودش را به این طرف آب رسانده است؟

سرکار خانم شادی امین ضمن تشکر از شما برای چاپ مطلب من در کتاب جنسیت ایکس با نام مستعار م****خواهشمندم از صدای ضبط شده بنده و صحبت هایی که خیلی محرمانه بود در هیچ جای دیگری استفاده نکنید چون بنده هیچ رضایتی ندارم. ممنونم.

میم.


نام و مشخصات این فرد نزد عدالت برای دگرباشان محفوظ است.

نویسنده نامه جداگانه ذکر کرده که کوشیده تا با خانم شادی امین (سهیلا امین ترابی) تماس بگیرد، اما تماس های ایشان “بلاک” و نادیده گرفته شده است. خانم میم اذعان داشتند که بدون ذکر نام و با توجه به پیشینه ارتباط، هویتشان برای خانم امین محرز است.

عکس مطلب تزیینی است.

عدالت برای دگرباشان حاضر است تا اسناد دریافتی را در اختیار سازمان های قضایی ذیربط قرار دهد.

گزارش مردمی
فرقه شادی پرستان؟

مجموعه اقدامات مثلث شادی امین، شادی صدر و رها بحرینی آنها  را به یک فرقه خطرناک شبیه کرده است.

گزارش مردمی
«شادی صدر از یک درویش چهل هزار دلار پول خواست تا کمکش کند»

نامه دریافتی: من قسمتی از حرف های شما را قبول دارم چون خودم از نزدیک شاهد بی شرفی این زن پولکی و ضد بشر و ضد ایرانی و ایرانیت، شادی صدر بودم.

گزارش مردمی
چه کسی را نباید به کنفرانس‌ها راه داد؟

نامه دریافتی: در طول چند روز گذشته، سهیلا امین ترابی ( شادی امین سابق )، شادی صدر و رها بحرینی، بسیجی وار و درست مانند گله سربازان گمنام امام زمان که برای ساکت کردن صداهای راستین، با هجوم به رسانه ها، مبادرت به جو سازی می کنند، رویه مشابه پیش …