دستگیری رضوانه محمدی و بی مسیولیتی شش رنگ و عدالت برای ایران

خبر

رضوانه محمدی، فعال جوان حقوق زنان، در کنار دو فعال دیگر در تهران دستگیر شده است. از درخت صدا در آمد اما از سهیلا امین ترابی (شادی امین سابق) و شادی صدر هیچ صدایی نیامد. چرا؟

این نوشته شادی امین است که تشویق می کند همه را در صورت دستگیر شدن توسط رژیم ملایان، ساکت نباشند و سر و صدا کنند. تیوری که با توجه به تجربه های تلخ سالیان گذشته درست است. دستگاه سرکوب رژیم در سکوت رسانه ای، موثر تر عمل می کند. 

توصیه سهیلا امین ترابی که خودش به آن عمل نمی کند
توصیه سهیلا امین ترابی که خودش به آن عمل نمی کند

می شود خانم ها توضیح بدهند چرا در جریان موج دستگیری های اخیر فعالان حقوق زنان، درباره رضوانه محمدی سکوت کردند؟ مگر رضوانه محمدی همکار شما نبود؟ مگر او را که از شهرستانی کوچک، بی اطلاع از همه جا به شما پناه آورده بود به کار نگرفتید؟ مگر همه جا او را به عنوان همکار شش رنگ در ایران معرفی نمی کردید؟ چرا حالا سکوت کردید؟ وقت بودجه نویسی که می شود، امنیت ، جان و آینده این بچه ها مهم نیست نه؟ به نام آنها پول می گیرید و ادعا می کنید که سازمان تک نفره جعلی تان، نمایندگانی در داخل دارد اما وقت بلا و مصیبت که می شود از آنها دوری می کنید که چه؟ که بگویید شما باعث و بانی این مصیبت نشده اید؟ که بگویید بی دقتی های شما و سو استفاده مکرر شما از این جوانان معصوم بی اطلاع از واقعیت ماهیت شما باعث گرفتاری آنها نشده؟ بهترین بهانه هم بهانه امنیت است؟ اینجا هم تبعیض؟ اینجا هم استانداردهای چندگانه؟ شما نبودید که رضوانه را رضی می خواندی خانم امین ترابی و همه جا فریاد می کردی که او دوست دختر توست و همکارت در داخل ایران؟ شما نبودی که از او در ترکیه بیگاری می کشیدی؟ شما نبودی که مجبورش کردی تا درس مهندسی پتروشیمی اش را رها کند و دنبال تو راه بیوفتد؟ شما نبودی که به او وعده پول می دادی و یک قران هم به او ندادی؟ شما نبودی که برای او و چند دختر همجنسخواه خانه تیمی در تهران راه انداختی و با ماهی صد یورو سر و ته جریان را هم آوردی؟ حالا که این بچه ها گرفتار شده اند سکوت کردی؟

 نکند به شیوه هم سازمانی های چریکت، خودت رضوانه را لو داده ای تا از دستش خلاص شوی؟ شاید دلیل اینکه از عمد به تلفن خواهرش تماس مستقیم می گیری تا مکالماتت ضبط شود همین است؟ شاید دلیل اینکه به وکیلش فحش و بد و بیراه داده ای ایجاد دردسر تازه است؟ دلیل اینکه همزمان شادی صدر در تماس با برخی از فعالان، گفته رضوانه محمدی نفوذی رژیم بوده چیست؟ که سکوتتان را توجیه کند یا نقشه دیگری در سر دارید؟ چه شیوه غیرانسانی و کثیفی. صدها هزار دلار پول گرفتید و حالا که پای دستگیری همجنس خواهان به میان آمد سکوت کردید؟

خدیجه – دوست رضوانه


عدالت برای دگرباشان این متن را با ایمیل دریافت کرده است.

خبر
چرا استفاده از واژه “دگرباش” و مشتقات آن نادرست است؟ شادی امین

مطلب پیش رو نوشته یکی از بهترین و پرکارترین فعالین حقوق بشر و کسی که همتایی ندارد، شادی امین، است که نقدی درباره استفاده از واژه غریب و نامانوس و مستهجن “دگرباش” و مشتقات فرعی و غصبی آن همچون “دگرباش جنسی” است. این حضرت والا در بخشی از این نقد …

خبر
بیزنس به نام قربانیان اعدام

نمایش اخیر باند تبهکار عدالت برای ایران‌ یا به اختصار عبا (شادی صدر، شادی امین و رها بحرینی)  به خودی خود آخرین ضربه را به این مثلث پول دوست عوامفریب زد. بهترین گواه هم پست آخر سهیلا امین ترابی ( شادی امین سابق) است.

نه به شادی امین و شادی صدر
خبر
اعتراض رضا معینی از گزارشگران بدون مرز به فرقه کلاش عدالت برای ایران

رضا معینی، مسیول میز ایران سازمان گزارشگران بدون مرز در این مطلب، به انتقاد شدید از شیوه‌های کلاشانه، دزدی‌ها و شیادی‌های سهیلا امین‌ترابی (شادی امین سابق) و شادی صدر پرداخته است. این دو اخیرا از جانب خوشنام‌ترین فعالان ایرانی و بین‌المللی مورد انتقاد جدی و شک قرار گرفته اند رضا …