بیزنس به نام قربانیان اعدام

خبر

نمایش اخیر باند تبهکار عدالت برای ایران‌ یا به اختصار عبا (شادی صدر، شادی امین و رها بحرینی)  به خودی خود آخرین ضربه را به این مثلث پول دوست عوامفریب زد. بهترین گواه هم پست آخر سهیلا امین ترابی ( شادی امین سابق) است.

شادی امین پس از کنفرانس شکست خورده هفت هشت نفره شان ، برای سو استفاده حداکثری از قربانیان جنایت رژیم آخوندی در سال ۱۳۶۷، شایعه پراکنی علیه مخالفان خود را به اوج رساند و کوشید تا با اتکا به همان چهار کلاس سواد و  سر هم کردن جمله های بی معنی آسمان را به ریسمان ببافد. بماند که بعدا و پس از آنکه تهدید به شکایت قضایی شد فورا پست فیس بوکی اش را کوتاه و ویرایش کرد اما زهی خیال باطل که از نظرها دور بماند.

 

پست فیس بوک شادی امین
پست فیس بوک شادی امین

در پاسخ به سهیلا خانم تبهکار، همین بس که به یادش بیاوریم :

۱- پس از آبروریزی چماقداران شادی صدر و او در کنفرانس بنیاد پژوهش ها دیگر آبرویی برایش نمانده است. خود به خوبی می داند که حتی عبدالکریم لاهیجی که قبلا فریب شادی صدر را خورده بود هم با فرقه تبهکار عدالت برای ایران زاویه گرفته است.  دوستان گذشته هم از دور و برشان رفته اند. حتی رها بحرینی هم از آنها خواسته از آوردن مکرر نامش کنار نام شادی صدر و شادی امین خودداری کنند. حتی در کنفرانس نیم بند چند روز گذشته در لندن، رها بحرینی شرکت هم نکرده بود.

۲- سازمان های حقوق بشری و تامین کنندگان مالی اصلی عدالت برای ایران به آنها اطلاع داده اند که در سال ۲۰۱۹ هیچ کمک مالی دریافت نخواهند کرد چون درباره شیوه خرج شدن پول ها تردید دارند. از جمله از سهیلا امین ترابی خواسته شده روشن کند چطور یک میلیون یورو خانه ای در فرانکفورت خریده؟ او که تا سال ۲۰۰۸ برای پیدا کردن غذای روزمره اش هم به کلیسا می رفت و غذای خیره می گرفت؟

۳- پس از اظهارات اخیر خوشنام ترین فعالان حقوق بشر و از جمله رضا معینی، موجی از انتثقاد از فعالیت های مشکوک ( و حمایت گرانه از جمهوری اسلامی) خانم ها آغاز شده که مانند دومینوی پایان فعالیت های مشکوک یک دهه گذشته مامور مخصوص خانواده رفسنجانی ( یعنی شادی صدر) ، سهیلا امین ترابی و رها بحرینی عمل می کند. تاریخ و گذشت زمان دست این تبهکاران را رو کرده و می کند.

مرضیه مراد احمدی

کلن


عدالت برای ایران این مطلب را دریافت کرده و به درخواست ارسال کننده با نام منتشر کرده است.

خبر
چرا استفاده از واژه “دگرباش” و مشتقات آن نادرست است؟ شادی امین

مطلب پیش رو نوشته یکی از بهترین و پرکارترین فعالین حقوق بشر و کسی که همتایی ندارد، شادی امین، است که نقدی درباره استفاده از واژه غریب و نامانوس و مستهجن “دگرباش” و مشتقات فرعی و غصبی آن همچون “دگرباش جنسی” است. این حضرت والا در بخشی از این نقد …

خبر
دستگیری رضوانه محمدی و بی مسیولیتی شش رنگ و عدالت برای ایران

رضوانه محمدی، فعال جوان حقوق زنان، در کنار دو فعال دیگر در تهران دستگیر شده است. از درخت صدا در آمد اما از سهیلا امین ترابی (شادی امین سابق) و شادی صدر هیچ صدایی نیامد. چرا؟

نه به شادی امین و شادی صدر
خبر
اعتراض رضا معینی از گزارشگران بدون مرز به فرقه کلاش عدالت برای ایران

رضا معینی، مسیول میز ایران سازمان گزارشگران بدون مرز در این مطلب، به انتقاد شدید از شیوه‌های کلاشانه، دزدی‌ها و شیادی‌های سهیلا امین‌ترابی (شادی امین سابق) و شادی صدر پرداخته است. این دو اخیرا از جانب خوشنام‌ترین فعالان ایرانی و بین‌المللی مورد انتقاد جدی و شک قرار گرفته اند رضا …