منیره برادران و چند سوال درباره خانه‌های چند صد هزار پوندی شادی امین

منیره برادران
خبر
منیره برادران، از خوشنام‌ترین فعالان سیاسی و از زندانیان سیاسی سابق که مورد تهاجم و خشونت فرقه شادی امین، شادی صدر و رها بحرینی قرار گرفته است، در ادامه پرسش‌هایی که درباره شبهات مالی پیرامون فعالیت‌های سهیلا امین‌ترابی و شادی صدر شده، پرسش تامل برانگیزی را مطرح کرده است.

منیره برادران، این چهره خوشنام مخالف رژیم اسلامی، در یکی از پست‌های فیس بوک آقای ایرج مصداقی، خطاب به شهرزاد ارشادی، یکی از اعضای گروه فشار سهیلا امین‌ترابی (شادی امین سابق)  که کوشش می‌کند شبهات مالی درباره سازمان‌های شادی امین و صدر را نفی کند، نوشته:
پرسش منیره برادران
پرسش منیره برادران
شهرزاد عزیز، نمی دانم چرا در مورد خرید خانه شادی ها اینقدر حساسیت نشان می دهی. اینکه شادی صدر در لندن و شادی امین در یکی از بهترین نقاط فرانکفورت ( و شهر آکسفورد در بریتانیا) خانه خریده اند، لازم نیست کارآگاه بود تا آن را کشف کرد. من نمی دانم بهای خانه هاشان را و علاقه ای هم ندارم که دنبال کنم. ولی از دوستانم که بعد از یک دو دهه شغل در حد متوسط – مثلا مهندسی- توانسته اند خانه ای بخرند، اندکی با شرایط خانه خریدن آشنا هستم و حق می دهم به کسی که از خود بپرسند چطور بعد از چهار- پنج سال کار حقوق بشری، که قاعدتا نباید بنگاه پول درآوردن باشد، می توان خانه خرید. می توان هم اینطور استدلال کرد که ما اجازه نداریم در کار خصوصی آدمها دخالت کنیم. تمایل من هم به این نظر بیشتر است ولی در کنفرانس یکی از دختران جوان که تی شرت حمایت از شادی امین را پوشیده بود ( دختر شادی امین‌ از ازدواج اولش با حسن بهزاد) پشت میکرفون رفت و به ما آموخت که “هر امر خصوصی امری عمومی است” نمی دانم کدام درست است؟ 
سهیلا وحدتی
تحلیل
اعتراض شدید یک فعال سرشناس به قبیله شادی امین و شادی صدر

این نوشته خانم سهیلا وحدتی، فعال سیاسی در اعتراض به فرقه‌ و قبیله شادی امین، شادی صدر و رها بحرینی بسیار در خور توجه است: نامه “اعتراض بیش از ۱۰۰ کنشگر حوزه های مختلف به کنفرانس بنیاد پژوهش‌های زنان”* را خواندم و از دیدن نام برخی کسانی که آن را امضا …

محمود رحمانیان از یاران عدالت برای دگرباشان
خبر
عدالت برای دگرباشان یکی از یاران خود را از دست داد

با کمال اندوه و تاثر، به اطلاع می‌رسانیم که عدالت برای دگرباشان یکی از یاران هسته مرکزی سازمان را از دست داده است. محمود رحمانیان در آلمان درگذشت.

شهلا شفیق
خبر
مقاله شهلا شفیق در نکوهش عملکرد شادی صدر، شادی امین و رها بحرینی

شهلا شفیق، جامعه شناس، پژوهشگر و نویسنده ایرانی در فرانسه و برنده نشان لژیون دونور فرانسه، در واکنش به لجن پراکنی‌های اخیر شادی امین، شادی صدر و رها بحرینی، در مقاله ای برای وب سایت گویا، به شرح آنچه در کنفرانس بنیاد پژوهش های زنان افتاده، پرداخته است. گفتنی است خانم شفیق …