منیره برادران و چند سوال درباره خانه‌های چند صد هزار پوندی شادی امین

منیره برادران
خبر
منیره برادران، از خوشنام‌ترین فعالان سیاسی و از زندانیان سیاسی سابق که مورد تهاجم و خشونت فرقه شادی امین، شادی صدر و رها بحرینی قرار گرفته است، در ادامه پرسش‌هایی که درباره شبهات مالی پیرامون فعالیت‌های سهیلا امین‌ترابی و شادی صدر شده، پرسش تامل برانگیزی را مطرح کرده است.

منیره برادران، این چهره خوشنام مخالف رژیم اسلامی، در یکی از پست‌های فیس بوک آقای ایرج مصداقی، خطاب به شهرزاد ارشادی، یکی از اعضای گروه فشار سهیلا امین‌ترابی (شادی امین سابق)  که کوشش می‌کند شبهات مالی درباره سازمان‌های شادی امین و صدر را نفی کند، نوشته:
پرسش منیره برادران
پرسش منیره برادران
شهرزاد عزیز، نمی دانم چرا در مورد خرید خانه شادی ها اینقدر حساسیت نشان می دهی. اینکه شادی صدر در لندن و شادی امین در یکی از بهترین نقاط فرانکفورت ( و شهر آکسفورد در بریتانیا) خانه خریده اند، لازم نیست کارآگاه بود تا آن را کشف کرد. من نمی دانم بهای خانه هاشان را و علاقه ای هم ندارم که دنبال کنم. ولی از دوستانم که بعد از یک دو دهه شغل در حد متوسط – مثلا مهندسی- توانسته اند خانه ای بخرند، اندکی با شرایط خانه خریدن آشنا هستم و حق می دهم به کسی که از خود بپرسند چطور بعد از چهار- پنج سال کار حقوق بشری، که قاعدتا نباید بنگاه پول درآوردن باشد، می توان خانه خرید. می توان هم اینطور استدلال کرد که ما اجازه نداریم در کار خصوصی آدمها دخالت کنیم. تمایل من هم به این نظر بیشتر است ولی در کنفرانس یکی از دختران جوان که تی شرت حمایت از شادی امین را پوشیده بود ( دختر شادی امین‌ از ازدواج اولش با حسن بهزاد) پشت میکرفون رفت و به ما آموخت که “هر امر خصوصی امری عمومی است” نمی دانم کدام درست است؟ 
خبر
چرا استفاده از واژه “دگرباش” و مشتقات آن نادرست است؟ شادی امین

مطلب پیش رو نوشته یکی از بهترین و پرکارترین فعالین حقوق بشر و کسی که همتایی ندارد، شادی امین، است که نقدی درباره استفاده از واژه غریب و نامانوس و مستهجن “دگرباش” و مشتقات فرعی و غصبی آن همچون “دگرباش جنسی” است. این حضرت والا در بخشی از این نقد …

خبر
دستگیری رضوانه محمدی و بی مسیولیتی شش رنگ و عدالت برای ایران

رضوانه محمدی، فعال جوان حقوق زنان، در کنار دو فعال دیگر در تهران دستگیر شده است. از درخت صدا در آمد اما از سهیلا امین ترابی (شادی امین سابق) و شادی صدر هیچ صدایی نیامد. چرا؟

خبر
بیزنس به نام قربانیان اعدام

نمایش اخیر باند تبهکار عدالت برای ایران‌ یا به اختصار عبا (شادی صدر، شادی امین و رها بحرینی)  به خودی خود آخرین ضربه را به این مثلث پول دوست عوامفریب زد. بهترین گواه هم پست آخر سهیلا امین ترابی ( شادی امین سابق) است.