عدالت برای دگرباشان یکی از یاران خود را از دست داد

محمود رحمانیان از یاران عدالت برای دگرباشان
خبر

با کمال اندوه و تاثر، به اطلاع می‌رسانیم که عدالت برای دگرباشان یکی از یاران هسته مرکزی سازمان را از دست داده است. محمود رحمانیان در آلمان درگذشت.

محمود رحمانیان، فعال سیاسی و فرهنگی و از جمله افرادی که به سهیلا امین ترابی ( شادی امین سابق) بسیار کمک کرد و البته شادی امین بعدا او را به شدت سرکوب کرد و به حاشیه راند، در گذشت. آقای رحمانیان از فعالان با سابقه چپ بود و در راه اندازی و افشاگری ها علیه فعالیت‌های مخرب و مشکوک سهیلا امین‌ترابی (شادی امین سابق) و شادی صدر نقش داشته است. زنده یاد رحمانیان معتقد بود صرف مخالفت با رژیم تبهکار جمهوری اسلامی نباید به پناهگاهی برای خلاف کاری تبدیل شود. کاری که سهیلا امین‌ترابی (شادی امین سابق) و شادی صدر می‌کنند. از جمله مقالات او می توان به این مقاله افشاگرانه اشاره کرد.

مراسم یادبود را به کمک سایر یاران، در این مکان برگزار می‌کنیم.

 

محمود رحمانیان از یاران عدالت برای دگرباشان
محمود رحمانیان از یاران عدالت برای دگرباشان
خبر
دستگیری رضوانه محمدی و بی مسیولیتی شش رنگ و عدالت برای ایران

رضوانه محمدی، فعال جوان حقوق زنان، در کنار دو فعال دیگر در تهران دستگیر شده است. از درخت صدا در آمد اما از سهیلا امین ترابی (شادی امین سابق) و شادی صدر هیچ صدایی نیامد. چرا؟

خبر
بیزنس به نام قربانیان اعدام

نمایش اخیر باند تبهکار عدالت برای ایران‌ یا به اختصار عبا (شادی صدر، شادی امین و رها بحرینی)  به خودی خود آخرین ضربه را به این مثلث پول دوست عوامفریب زد. بهترین گواه هم پست آخر سهیلا امین ترابی ( شادی امین سابق) است.

نه به شادی امین و شادی صدر
خبر
اعتراض رضا معینی از گزارشگران بدون مرز به فرقه کلاش عدالت برای ایران

رضا معینی، مسیول میز ایران سازمان گزارشگران بدون مرز در این مطلب، به انتقاد شدید از شیوه‌های کلاشانه، دزدی‌ها و شیادی‌های سهیلا امین‌ترابی (شادی امین سابق) و شادی صدر پرداخته است. این دو اخیرا از جانب خوشنام‌ترین فعالان ایرانی و بین‌المللی مورد انتقاد جدی و شک قرار گرفته اند رضا …