عدالت برای دگرباشان یکی از یاران خود را از دست داد

محمود رحمانیان از یاران عدالت برای دگرباشان
خبر

با کمال اندوه و تاثر، به اطلاع می‌رسانیم که عدالت برای دگرباشان یکی از یاران هسته مرکزی سازمان را از دست داده است. محمود رحمانیان در آلمان درگذشت.

محمود رحمانیان، فعال سیاسی و فرهنگی و از جمله افرادی که به سهیلا امین ترابی ( شادی امین سابق) بسیار کمک کرد و البته شادی امین بعدا او را به شدت سرکوب کرد و به حاشیه راند، در گذشت. آقای رحمانیان از فعالان با سابقه چپ بود و در راه اندازی و افشاگری ها علیه فعالیت‌های مخرب و مشکوک سهیلا امین‌ترابی (شادی امین سابق) و شادی صدر نقش داشته است. زنده یاد رحمانیان معتقد بود صرف مخالفت با رژیم تبهکار جمهوری اسلامی نباید به پناهگاهی برای خلاف کاری تبدیل شود. کاری که سهیلا امین‌ترابی (شادی امین سابق) و شادی صدر می‌کنند. از جمله مقالات او می توان به این مقاله افشاگرانه اشاره کرد.

مراسم یادبود را به کمک سایر یاران، در این مکان برگزار می‌کنیم.

 

محمود رحمانیان از یاران عدالت برای دگرباشان
محمود رحمانیان از یاران عدالت برای دگرباشان
سهیلا وحدتی
تحلیل
اعتراض شدید یک فعال سرشناس به قبیله شادی امین و شادی صدر

این نوشته خانم سهیلا وحدتی، فعال سیاسی در اعتراض به فرقه‌ و قبیله شادی امین، شادی صدر و رها بحرینی بسیار در خور توجه است: نامه “اعتراض بیش از ۱۰۰ کنشگر حوزه های مختلف به کنفرانس بنیاد پژوهش‌های زنان”* را خواندم و از دیدن نام برخی کسانی که آن را امضا …

منیره برادران
خبر
منیره برادران و چند سوال درباره خانه‌های چند صد هزار پوندی شادی امین

منیره برادران، از خوشنام‌ترین فعالان سیاسی و از زندانیان سیاسی سابق که مورد تهاجم و خشونت فرقه شادی امین، شادی صدر و رها بحرینی قرار گرفته است، در ادامه پرسش‌هایی که درباره شبهات مالی پیرامون فعالیت‌های سهیلا امین‌ترابی و شادی صدر شده، پرسش تامل برانگیزی را مطرح کرده است.

شهلا شفیق
خبر
مقاله شهلا شفیق در نکوهش عملکرد شادی صدر، شادی امین و رها بحرینی

شهلا شفیق، جامعه شناس، پژوهشگر و نویسنده ایرانی در فرانسه و برنده نشان لژیون دونور فرانسه، در واکنش به لجن پراکنی‌های اخیر شادی امین، شادی صدر و رها بحرینی، در مقاله ای برای وب سایت گویا، به شرح آنچه در کنفرانس بنیاد پژوهش های زنان افتاده، پرداخته است. گفتنی است خانم شفیق …