عدالت برای دگرباشان یکی از یاران خود را از دست داد

محمود رحمانیان از یاران عدالت برای دگرباشان
خبر

با کمال اندوه و تاثر، به اطلاع می‌رسانیم که عدالت برای دگرباشان یکی از یاران هسته مرکزی سازمان را از دست داده است. محمود رحمانیان در آلمان درگذشت.

محمود رحمانیان، فعال سیاسی و فرهنگی و از جمله افرادی که به سهیلا امین ترابی ( شادی امین سابق) بسیار کمک کرد و البته شادی امین بعدا او را به شدت سرکوب کرد و به حاشیه راند، در گذشت. آقای رحمانیان از فعالان با سابقه چپ بود و در راه اندازی و افشاگری ها علیه فعالیت‌های مخرب و مشکوک سهیلا امین‌ترابی (شادی امین سابق) و شادی صدر نقش داشته است. زنده یاد رحمانیان معتقد بود صرف مخالفت با رژیم تبهکار جمهوری اسلامی نباید به پناهگاهی برای خلاف کاری تبدیل شود. کاری که سهیلا امین‌ترابی (شادی امین سابق) و شادی صدر می‌کنند. از جمله مقالات او می توان به این مقاله افشاگرانه اشاره کرد.

مراسم یادبود را به کمک سایر یاران، در این مکان برگزار می‌کنیم.

 

محمود رحمانیان از یاران عدالت برای دگرباشان
محمود رحمانیان از یاران عدالت برای دگرباشان
شهلا شفیق
خبر
مقاله شهلا شفیق در نکوهش عملکرد شادی صدر، شادی امین و رها بحرینی

شهلا شفیق، جامعه شناس، پژوهشگر و نویسنده ایرانی در فرانسه و برنده نشان لژیون دونور فرانسه، در واکنش به لجن پراکنی‌های اخیر شادی امین، شادی صدر و رها بحرینی، در مقاله ای برای وب سایت گویا، به شرح آنچه در کنفرانس بنیاد پژوهش های زنان افتاده، پرداخته است. گفتنی است خانم شفیق …

مهدی اصلانی
خبر
تکثیر زخم، گفتمان توجیه

مهدی اصلانی، فعال سیاسی و زندانی سابق، از دوستان سهیلا امین‌ترابی (شادی امین سابق) و شادی صدر بود. اما پس از برهم خوردن کنفرانس زنان در استکهلم توسط شادی صدر، شادی امین و رها بحرینی و دار و دسته‌شان ، او راه خود را از آنها جدا کرده و در …

آذین ایزد فر
خبر
وظیفه شهروندی و حرمت همبندی

دکتر آذین ایزدفر، فعال سیاسی و همبند سابق مهنازقزللو در سیاه‌چال‌های رژیم، در پاسخ به دروغ پراکنی مینو همیلی، شادی صدر، سهیلا امین‌ترابی (شادی امین) و رها بحرینی ( سازمان عفو بین‌الملل)، نامه‌ای نوشته که در وب‌سایت پژواک ایران منتشر شده است.