نخیر خانم امین ترابی، کنفرانس بر هم زن با تجربه! تو نتوانستی!

سهیلا‌امین‌ترابی
خبر

اخیرا  سهیلا امین ترابی و شادی صدر، در ادامه دروغ پراکنیهای شاخ دار و عملکرد مشکوکشان در برهم زدن ناموفق کنفرانس بنیاد پژوهش های زنان، با طرح ادعای دروغین سعی بر ماله کشیدن بر عملکرد کثیف خود دارند.

شادی امین ادعا کرده که ایرج مصداقی، نویسنده و پژوهشگر، به یکی از نوچه های شادی امین و رابط آنها با مجاهدین خلق در آلبانی حمله فیزیکی کرده است. وقتی دروغ این دو زن رو می شود که می گویند هیچ فیلم یا تصویری از این دعوا موجود نیست و تقصیر این بخش را هم بر گردن بنیاد پژوهشهای زنان می اندازد. سهیلا امین ترابی (شادی امین سابق) که خود در سالن کنفرانس حضور نداشته و صرفن جهت مدیریت برهم زدن کنفرانس در بیرون سالن حضور داشته، اما سربازان گمنامش که دوربین به دست آنجا بودند. مریم حسین‌خواه که بر خلاف قانون، دوربین به دست مرتبا بین جمعیت راه می رفت و فیلم می گرفت! چطور شد که این بخش از دستش در رفت؟ دختر سهیلا امین ترابی (شادی امین سابق) از شوهر اولش حسن بهزاد چطور؟ رها بحرینی ( کارمند سازمان عفو بین الملل که به تازگی همدست سهیلا امین ترابی و شادی صدر حقوقدان مسلمان شده) که مرتبا مشغول فیلمبرداری مخفیانه بود چطور شد این بخش از دستش در رفت؟

مریم حسین‌خواه و دختر شادی امین مشغول فیلمبرداری غیرقانونی
مریم حسین‌خواه و دختر شادی امین مشغول فیلمبرداری غیرقانونی

اما حقیقت ماجرا چه بوده؟ عملکرد زشت و پلید شادی صدر و سهیلا امین ترابی و تلاش آنها برای بر هم زدن کنفرانس استکهلم ( مانند کنفرانس برلین) با هوشیاری حضار خنثی شد. زنان وارسته ای مانند دکتر شهلا شفیق و خانم منیره برادران در برابر آنها ایستادند و مانع از آن شدند که بسیجی دهان گشاد گروه فشار سهیلا امین ترابی، مینو همیلی که لابد با وعده سیب زمینی مجانی و پرداخت هزینه سفرش از تورونتوی کانادا به استکهلم حاضر به همدستی با صدر و امین ترابی و بحرینی شده بود،  بتواند جلسه را برهم بزند. مینو همیلی که همچون سربازان دسته ثارالله سپاه پاسداران، زیر لب به شهلا شفیق، فحش می‌داد تا او را عصبانی کند با واکنش تند اما با متانت ایشان روبرو شد که فریاد زد: این نمایش کثیف را پایان دهید. سپس علیرضا کاظمی، چماقدار شادی امین و هوادار سازمان مجاهدین خلق، برای حمله فیزیکی به سمت خانم شفیق هجوم آورد که با وساطت ایرج مصداقی مواجه شد که قصد داشت او، مینو همیلی و شهلا شفیق را از هم جدا کند. علیرضا کاظمی که اصرار دارد شهلا شفیق را با خشونت فیزیکی از سالن بیرون کند اما با مانع روبرو می شود، به ناگهان فریاد می زند مصداقی من را کتک زده. اما آنجا مملو از افرادی بوده که مشغول تماشای این به قول خانم دکتر شفیق نمایش کثیف بودند. همه با هم تصدیق میکنند که کتک کاری در کار نبوده و ایرج مصداقی هرگز به جز دعوت علیرضا کاظمی به مدارا، کار دیگری نکرده است که اگر کرده بود چرا علیرضا کاظمی هوادار سازمان مجاهدین خلق و از مدیران بنیاد ایران آکادمیا، از مصداقی به پلیش حاضر در محل شکایت قانونی نکرده است؟

علیرضا کاظمی هوادار مجاهدین و مدیر ایران آکادمیا
علیرضا کاظمی هوادار مجاهدین و مدیر ایران آکادمیا

شادی امین در ادامه تلاش های ناموفقش برای پایین آوردن شان کنفرانس بسیار موفق بنیاد پژوهشهای زنان ایران، در آخرین پست فیس بوکش، نوشته:

این کنفرانس قبلا هم محلی برای دیدار بود بیشتر تا بحث های پژوهشی، اما امسال با حضور عده ای که ربطی به این کنفرانس ها نداشته و فقط برای ایجاد درگیری با معترضان آمده بودند، حتی محل امنی برای دیدار نیز نبود.

خانم امین ترابی، که عنوان جعلی پژوهشگر را یدک می کشد اما میزان تحصیلاتش هنوز در هاله ای از ابهام است، کنفرانس بنیاد پژوهش ها را با مهمانی های خانوادگی امین ترابی در دهات حسین آباد کرج اشتباه گرفته است. تو اگر قصد شرکت در کنفرانس را نداشتی، چرا تا پشت درش آمدی؟ جواب فقط یک جمله است: آمده بودی تا کنفرانس را بر هم بزنی! 

نخیر خانم امین ترابی، کنفرانس بر هم زن با تجربه! تو نتوانستی. کار خودت را با دست خودت تمام کردی! فریبا چه زیبا جواب تو را در فیس بوک خودت داده.

تو دهانی فریبا به شادی امین
تو دهانی فریبا به شادی امین

ز – از حاضران در کنفرانس


عدالت برای دگرباشان این متن را از طریق ایمیل دریافت کرده است. مسیولیت محتوای این نوشته بر عهده نویسنده آن است. نام نویسنده نزد عدالت برای دگرباشان محفوظ است.

خبر
چرا استفاده از واژه “دگرباش” و مشتقات آن نادرست است؟ شادی امین

مطلب پیش رو نوشته یکی از بهترین و پرکارترین فعالین حقوق بشر و کسی که همتایی ندارد، شادی امین، است که نقدی درباره استفاده از واژه غریب و نامانوس و مستهجن “دگرباش” و مشتقات فرعی و غصبی آن همچون “دگرباش جنسی” است. این حضرت والا در بخشی از این نقد …

خبر
دستگیری رضوانه محمدی و بی مسیولیتی شش رنگ و عدالت برای ایران

رضوانه محمدی، فعال جوان حقوق زنان، در کنار دو فعال دیگر در تهران دستگیر شده است. از درخت صدا در آمد اما از سهیلا امین ترابی (شادی امین سابق) و شادی صدر هیچ صدایی نیامد. چرا؟

خبر
بیزنس به نام قربانیان اعدام

نمایش اخیر باند تبهکار عدالت برای ایران‌ یا به اختصار عبا (شادی صدر، شادی امین و رها بحرینی)  به خودی خود آخرین ضربه را به این مثلث پول دوست عوامفریب زد. بهترین گواه هم پست آخر سهیلا امین ترابی ( شادی امین سابق) است.