بانو شادی امین و هیلاری کلینتون

طنز

به نام خدا و خانم شادی امین

اینجانب یک حقیر بی اهمیت هستم و فقط خواستم چند کلمه ای در مدح و تمجید بانوی سه عالم، پژوهشگر، نویسنده کتاب های قطور و کلی صفحه ای، مصاحبه کننده قهار که همیشه بی بی سی فارسی از او التماس می کند که شرف یاب شود، فعال سیاسی که بدون او همه وزنه ها به هم می ریزد، تحلیلگر همه چیز دان، هماهنگ کننده ۶۰۰رنگ و کلا یکی از اوتاد این عالم سرکار حضرت شادی امین فعلی مد ظله العالی که این سایت پست و بی همه چیز افتر یفترو افترا مفتر یفترون مفترین او را شادی امین سابق می نامد.

باید همین جا رسما اعلام کنم که خانم شادی امین بالاخره بعد از سال ها تحمل سختی توانست از آن زن بد، زشت، بد لباس، بی فرهنگ و دزدی که خودش را همه جا هیلاری کلینتون معرفی می کند ولی اسم اصلی او چیز دیگری است، به دلیل دزدی و کپی برداری از دارایی های الکترونیکی و جهانی خانم شادی امین فعلی مد ظله العالی در دادگاه عادل لاهه شکایت کند.

این هیلاری کلینتون بی همه چیز از شادی امین فعلی مد ظله العالی تقلید کرده بود و هشتگ آی ام ویت هر را برای کمپین سراپا دروغ ریاست جهموری خود انتخاب کرده بود. همانطور که در عکس بالا می بینید اولین بار این هشتگ توسط حامیان مردمی شادی امین فعلی مدظله العالی در حاشیه کنفرانس چند نفره بنیاد پژوهش های زنان در استکهلم استفاده شده بود. کسانی که می گویند فقط دختر شادی امین و یکی چند نفر دیگر از جیره و مواجب بگیرهایش این تی شرت ها را پوشیده بودند بلا نسبت فضولات نوش جان می کنند.

ان شالله باری تعالی شادی امین در این دادگاه باز مثل همیشه پیروز می شود و وقتی ما متن ترجمه حکم دادگاه به فارسی را می خوانیم می فهمیم که تمام مشکلات جامعه ایرانی اعم از انقلاب و جنگ هشت ساله و مجاهدین و منافقین و همراهین و مشکلات عروس و مادر شوهر ها و همه چیز زیر سر این هیلاری است و همه چیز فقط افتر یفترو افترا مفتر یفترون مفترین است و این وصله ها به شادی امین فعلی مد ظله العالی نمی چسبد.

بعضی ها در این یکی چند روز شکر زیادی خوردند که ان شالله به حق پهلوی شکسته فاطمه زهرا به تیر غیب مبتلا شوند و بمیرند که گفتند هیلاری از شادی خوشکل تر و خوش تیپ تر است و چرا شادی امین فعلی مد ظله العالی خودش را در حد هیلاری می بیند. نه ایشان نمی بیند. اگر هیلاری اینجا باشد شادی امین فعلی مد ظله العالی اون جا خیلی بالاتر هاست. برای اثبات حرف هایم فقط به چند نکته توجه کنید:

در عکس های بالا چند لباس هیلاری را ببینید. آیا خوشکل است؟ مسلما نه. خیلی هم زشت و ایکبیری است. نگاه کنید به عکس بالا که شادی امین عزیز در کنار دختر خیلی خوشکل تر از خودش ایستاده. ادم کیف می کند لباس او را می بیند. من وقتی این عکس را دیدم تمام خاطرات دهه ۲۰ برایم تداعی شد. پیراهن جین که وای مال تمام شیک ها و با کلاس هاست. شلوار جین که مال تمام فرنگ رفته ها و شیک شیک ها و بالاشهری هاست. و وای آن کمربند سربازی که یادم افتاد به خط مقدم جبهه و شهید چمران و باهنر و بقیه. این کنتراست و هماهنگی ای که در لباس شادی امین وجود دارد خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی شیک تر از هیلاری کلینتون است. هر کس قبول ندارد لطفا به من بگوید تا اسمش را جزو افتر یفترو افترا مفتر یفترون مفترین اعلام کنم.

شادی امین و هیلاری کلینتون هیچ شباهتی با هم ندارند و لطفا سعی نکنید شادی امین فعلی مد ظله العالی را تخریب و افتر یفترو افترا مفتر یفترون مفترین کنید. تنها وجه تشابه ایشان و هیلاری کلینتون می تواند این باشد که هر دوی آنها روزی شوهر داشتند و یک دفعه تصمیم گرفتند لزبین شوند. لطفا سعی کنید که مزخرف نگویید وگرنه ان شالله سرطان بگیرید و بمیرید.

 

با درود به روح پر فتوح بانو شادی امین فعلی مد ظله العالی

من حقیر نفهم

آیت‌الله شادی امین
طنز
اگر عکس من را هم پاره کردند …

سلام به همه حال شما خوب است؟ در سلامتی کامل به سر می برید؟ مادر پدر خوب هستند؟ من یک خانم جا افتاده و متشخص و بی طرف هستم که خیلی هم مسائل مهم برایم مهم است و اهل کتاب و مطالعه و سنت و مدرنیته هستم. این سایت سراپا …

شادی امین
خبر
شادی جان ناپلئون!

متن دادگاه خانم شادی امین و آقای آرشام پارسی بسیار طولانی است. همه‌اش را خواندن کار بسیار سختی است اما می توان رج زد و خواند. من خودم وکیلم و می دانم که در چنین پرونده هایی وکلای دو طرف، با فراخواندن طرفین دعوا از آنها سوالاتی می پرسند که …

طنز
طنز دریافتی: من از داریوش خواننده هم شاکی ترم چون خیلی از او بهترم.

همه دوستان و همراهان عزیز من که زیست جنسی من را خوب می شناسند می دانند که من چقدر مهم هستم و همه کارها را رهبری کرده و بدون من و فعالیت های من دنیا جای زندگی نیست. خیلی ها می گویند که داریوش خواننده از همه چیز شاکی است …